Sprawdzenie poprawności.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

Bardzo proszę o sprawdzenie zdań czy tak mogą być przetłumaczone:

Why is leading a healthy lifestyle so important? - Dlaczego prowadzenie zdrowego trybu życia żart tak wazne?

Because when we do a healthy lifestyle live longer. - Ponieważ, gdy prowadzimy zdrowy tryb życia dłużej żyjemy.

Some people say that our lifestyle determines how long we live. - Niektórzy mówią, że nasz styl życia decyduje, jak długo żyjemy.

A healthy lifestyle affects our life expectancy. - Zdrowy Tryb Życia wpływa na dlugość naszego życia.
dlaczego tam się pojawiło 'żart'? Wstawiłeś polskie zdanie do translatora i słowo 'jest' zostalo jako jedyne rozpoznane jako angielskie i przetłumaczone na polski?
Cos nie tak z wersja ang w drugim zdaniu./?/
Cytat: mg
dlaczego tam się pojawiło 'żart'? Wstawiłeś polskie zdanie do translatora i słowo 'jest' zostalo jako jedyne rozpoznane jako angielskie i przetłumaczone na polski?

Dokładnie i nie zauważyłem.
a potem już ustawiłeś tłumaczenie z polskiego na angielski i teraz wkleiłś wynik?
Cytat: mg
a potem już ustawiłeś tłumaczenie z polskiego na angielski i teraz wkleiłś wynik?

Pytania przepisałem z książki, odpowiedzi sam pisałem a że wszystko miałem w translatorze to się zamieniło słowo ale to chyba nie jest ważne.
w drugim zdaniu w pierwszej czesci jest zly czasownik a w drugiej brakuje podmiotu
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia