Prośba o pomoc z zadaniem.

Temat przeniesiony do archwium.
Napisz krótkie opowiadanie na dowolny temat używając (wszystkich) wyrazów:
-before
-when
-but
-after
-so
-later
-although
-while
-then
-suddenly

Nie umiem kompletnie angielskiego, więc proszę o pomoc :)
nie prosisz o pomoc, tylko o odrobienie zadania domowego. Powazni ludzie pomagaja tym, ktorzy sami odrabiaja prace domowe i chca sie czegos nauczyc.
jezeli nie umiesz kmopletnie angielskiego, czemu jestes w grupie, ktora dostaje takie zadania?
Przenies sie do innej grupy albo wez sie do roboty.
Wydaje mi sie, ze moga byc bledy, ale warunki spelnione: krotki i wszystkie slowa uzyte :)

Although George was a shy guy, he suddenly out of character decided to kiss a woman. Then after a while, but not before her disappearance, he changed his mind to do so and regretted it later when he was alone in his room.
@labtes
będę do Ciebie wysyłał prośby wszelkich leni, którym się nie chce.
dałeś się sfrajerować.
Błędów nie będę komentował, niech się inni pośmieją.
@mg
Wydaje sie, ze nie zostalem zrozumiany. Nie mialem zamiaru odrabiac zadania domowego, poniewaz wiadmomym jest, ze 2 zdania to za malo, a jakosc tekstu pozstawia wiele do zyczenia, dlatego tez nie mozna rozpatrywac tego w ten sposob. Zgadzam sie z Toba, ze za wieloma osobami na tym forum przemawia lenistwo i podobnie jest w tym przypadku. Zatem, nie jestem frajerem, jak zasugerowales.
Moj post mial byc jedynie zartem, ale jak wiadomo niektore zarty mozna 'spalic' i nie mam nic przeciwko uznaniu go za taki.
Natomiast, jesli chodzi o bledy, ktore popelnilem, to wierz mi, ze ze wzgledu na tylu specjalistow udzielajacych sie tutaj i oferujacych swoja pomoc, nigdy nie bede pelnil podobnej roli, a to z tego prostego powodu, ze jestem w pelni swiadom swojej miernej znajomosci (oj, nie brakuje mi samokrytyki a od samouwielbienia jest daleki) angielskiego. Jestem tutaj tylko po to, by sie czegos nauczyc i korzystac z Waszej dobroci.
Rozumiem dlaczego w ten sposob odpowiedziales, ale moim zdaniem zle zinterpretowales moj wpis.
edytowany przez labtes: 29 maj 2013
"jestem w pelni swiadom swojej miernej znajomosci (oj, nie brakuje mi samokrytyki a od samouwielbienia jest daleki) angielskiego"

You are being too self-critical here. I'm afraid you took mg's remarks too personally. We already know that you are a man with a personal etiquette - you don't therefore have to explain yourself to anybody.
Mg is a big cheese here, thus he has the right to keep the forum in check. He and others are ready to help you at all times unless you don't want to cooperate, then it's a different story.

:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia za granicą

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia