Bardzo prosze o przetlumaczenie tekstu na test!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo prosze o przetlumaczenie tego tekstu na jezyk angielski,potrzebuje to pilnie,poniewaz mam test z angileskiego i musze napisac wypracowanie!!!


Mój ideał mężczyzny to przystojny,dobrze zbudowany,inteligentny chłopak.
Nie musi byc,aż tak ładny,ale dobrze by było gdyby taki był.Najlepiej tez,żeby był opalony lub żeby miał ciemna karnacje.Musi być inteligentny,żeby miał dobra prace,a nie,zeby chodził po śmietnikach.Charakter musi miec super.Nie może byc cichy jak mysz.Chcialabym z nim wychodzić do kina,restauracjii,dyskoteki,a nie żeby siedzial przed telewizorkiem dniami i nocami z piwkiem w ręku.Moze to robić ale nie cały czas musi tez mieć czas dla mnie.Oczywiście musi mnie kochać,szanować i wierzyc mi.Nie może palić i za duzo pic.Musze sie dobrze czuc w jego towarzystwie i bezpiecznie w jego objeciach.Musimy sie doskonale rozumiec!!!!!!!!!!
Natalko, spróbuj sama przetłumaczyć, tak, jak umiesz. Wtedy jest większa szansa, że któryś z forumowiczów poprawi twoje błędy. Wykaż się jakims wkładem pracy własnej...

Pozdrawiam
My dream boy is handsome and has a big dick. He is inteligent just enough to shove that big cock of him into my ass. His dick is suntaned. He has a lot of money so that he can buy me a lot of gifts. He is not as quiet as a mouse, I like when he screem while shagging me in the ass.

Dobra, przetłumaczyłem część. Może ktoś sie pokusi przetlumaczyć resztę ;)
ja bym zostawiła tak jak kolega wyżej przetłumaczył
dla mnie bomba
dobra oto reszta:

My boyfriend likes to paint the town. Such parties are a time of fun and enjoyment for us. They can, however, also be a time of challenge and decisions. Finally, I made my mind to be ass-fucked by him.
Thanks to my boyfriend I'm finding' pressures to drink alcohol, try drugs, or participate in other activities that aren't acceptable. Some of these activities may be harmful to my physical (I mean, my tits) and emotional well being.(oh gosh)

screw me at drug-free parties, especially when I'm
Dowcip żałośnie niskiej kategorii.
Podobno o seksie najwięcej mówią ci, którzy sami mają z nim problemy...
No i już masz przetlumaczone :)
Temat przeniesiony do archwium.