Mógłby ktoś sprawdzić?

Temat przeniesiony do archwium.
Poczatówka do znajomego zza granicy:


Hi Matt!
Greetings form Tatras!
Everyday I spent a lot of time in national park. All time are many things to do, because it's research. I hard working but I like it!
I join photo.
A lot of kisses!
Barbara
Kup porządny słownik, patrz przykładowy wpis poniżej
załącz|yć pf - załącz|ać impf vt (dodać) to enclose [zaświadczenie, opinię, dowód wpłaty, zdjęcie]; w załączeniu przesyłam opinię rzeczoznawcy enclosed is the surveyor's report

a juz nigdy nie napiszesz takiej głupoty jak I join photo
czyli tylko zmienić I enclosed photo. i tyle?
edytowany przez sellsoul: 18 sie 2013
Nie za bardzo,

Greetings 'form' (to jest calkowicie zle slowo) (przedimek) Tatras!
Everyday I spent a lot of time in (brak przedimka) 'national park' (duze litery - to jest nazwa wlasna). All (brak przedimka) time (cos brak) are many things to do, because it's research (tego zdania to nawet nie rozumiem) . I 'hard working' (zla konstrukcja- kalka z jez polskiego) but I like it!
I 'join' (enclose) (przedimek) photo.
ehh, chyba się nie nadaje do tego... 10 lat nauki angielskiego [*]
Hello Kikino!

Right. 'I join photo' is a sentence that would never be probably spoken by an English speaker, although some English speakers speak so bad English that you cannot understand them even with the help of a great dictionary.

"Greetings 'form'." This is just a typo.

Hi sellsoul!

Nie jest tak źle. Powiedz jak uczysz się słownictwa? Czy uczysz się słów w zdaniach/kontekstach czy też listy słówek?
No i co z tymi przedimkami? Angielskie rzeczowniki lubią przebywać w towarzystwie. ;)
Cytat: grudziu
No i co z tymi przedimkami? Angielskie rzeczowniki lubią przebywać w towarzystwie. ;)

tak, juak wszyscy inni na swiecie, ludzie, zwierzeta, kwiatki....rzeczowniki tez, bo czuja sie samotne :-)
Angielskiego ucze się tyle co w szkole, zawsze miałam 5, a nawet nie potrafie napisać kilku zdań poprawnie... Chyba zostaje mi jakiś kurs bo naprawdę.. :/
you can't join the photo, you can just add or stick it onto album....but you can join someone ( with doing something )
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa