Dlaczego taki czas w tym zdaniu

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, może mi ktoś powiedzieć dlaczego zdanie: He is always making this mistake powiemy w continous a nie w simple (He always makes this mistake) ?
Moim skromnym zdaniem, czas Present ContinUous w tym przypadku wskazuje na irytacje badz negatywna emocje z powodu powtarzajacej sie czynnosci co dodatkowo sugerowane jest przez 'always'.
Cytat: labtes
Moim skromnym zdaniem, czas Present ContinUous w tym przypadku wskazuje na irytacje badz negatywna emocje z powodu powtarzajacej sie czynnosci co dodatkowo sugerowane jest przez 'always'.

Thumbs up!
Dziekuje Dave. Czesto to ja bardziej potrzebuje potwierdzenia swojego zdania niz sam asker :)
Cytat: labtes
Dziekuje Dave. Czesto to ja bardziej potrzebuje potwierdzenia swojego zdania niz sam asker :)

I used to be an asker here quite frequently, and I am still one, so let's don't feel embarrassed to air your thoughts, please. We are in the same league, mate.
PS I have learnt quite a lot from the forum folks. Making an idiot out of yourself does not make you look like a bitch. :-). That's my motto. Hehe.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Mógłby ktoś przetłumaczyć proszę