zadanie domowe

Temat przeniesiony do archwium.
mam na jutro zadanie domowe, myślę nad nim juz tydzien a ciągle brak mi pomysłow... a mianowicie : using question tags and negative questions persuade a partner to buy 4 metres x 3 metres painting of a tiger in the jungle.
Jezeli ma byc w formie dialogu to mozesz zaczac np.
A. Isn't that a beautiful painting of ..... . Let's buy it.
B. Yes, but it's too big for our flat, isn’t it?
A. ...
B. ...
Chodzi o to, że mam nawymyślać właśnie takich zdań typu don't you think that i innych różnych w ten sposób żeby one przekonywały do kupna tego obrazu, a reszte na zajęciach to nie wiem co oni będą do mnie mówić, ja muszę byc przygotowana na wszystko
Cytat: hanee
Chodzi o to, że mam nawymyślać właśnie takich zdań typu don't you think that i innych różnych w ten sposób żeby one przekonywały do kupna tego obrazu, a reszte na zajęciach to nie wiem co oni będą do mnie mówić, ja muszę byc przygotowana na wszystko

Zabrałem się za angielski, nie rozumiejąc mojego ojczystego języka :)
- wszyscy beda zwracać uwagę, będziemy 'the talk of the town" przez najbliższy miesiąc
- zostaniesz honorowym członkiem kółka myśliwskiego (Hunting Society)
- uczyni pokój jaśniejszym
- Kowalski nie kupił i 5 dni później skręcił nogę
To nawymyslaj. Jaki masz problem.np
Bedzie wygladal swietnie /na scianie/ nad kanapa, CO NIE?
Bedzie pasowal do innych dekoracji w pokoju, PRAWDA?
Cytat: labtes
Cytat: hanee
Chodzi o to, że mam nawymyślać właśnie takich zdań typu don't you think that i innych różnych w ten sposób żeby one przekonywały do kupna tego obrazu, a reszte na zajęciach to nie wiem co oni będą do mnie mówić, ja muszę byc przygotowana na wszystko

Zabrałem się za angielski, nie rozumiejąc mojego ojczystego języka :)

Okej jak czytam co napisałam to stwierdzam,że strasznie chaotycznie to wytłumaczyłam:) Nie dziwie się, że tego nie rozumiesz:P
Sasiedzi /znajomi/ beda nam zazdroscic, /albo kpic z nas/ ...;)
zalezy jak ujmiesz, moze byc tag albo negative question.
edytowany przez fui_eu: 23 paź 2013
dziekuje wszystkim:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa