Creativity-Metaphor

Temat przeniesiony do archwium.
Mihaly Csikszentmihaly,(1990) equated process of creativity with ecosystem using metaphor:
‘To study creativity by focusing on the individual alone is like trying to understand how an apple tree produces fruit by looking only at the tree and ignoring the sun and the soil that support its life'

Comment this metaphor, your analysis of it

brakuje przedimkow
nie chodzi tutaj o poprawianie metafory, która jest przepisana słowo w słowo z książki. Chodzi mi o analize tej metafory
'your' w poleceniu, odnosi sie do Ciebie.
Wydaje się, że nie zrozumiałas, że to jest Twoja praca domowa.
Ośmieszasz się, dając do odrobienia pracę domową na forum. Nie powinnaś uczyć się w miejscu, w którym zadają takie prace domowe, skoro nic nie potrafisz na ten temat samodzielnie wymyślić.
Jeżeli w książce jest tak napisane, to książka słabo zna angielski.
Poprostu napisz, że nie potrafisz tego skomentować i zanalizować zamiast podważać błędy językowe użyte w książce. Pozatym jest to krótki fragment z pracy dymplowej a nie pracy domowej. To, że proszę o analizę to nie znaczy, że nie mam dostatecznej wiedzy. Poprostu zwróciłam się o małą pomoc przy krótkim cytacie, ponieważ każdy może różnie zinterpretować wyżej wymienioną metaforę. Nie każe tu nikomu pisać wypracowania na ten temat chodzi o wymianę pomysłów co autor miał na myśli
ale tam naprawdę są błędy
Nie zrozumiałaś mnie:
to jest Twoje zadanie, a Ty nie zamierzasz nic zrobić samodzielnie. Nie potrafisz, usuń tę metaforę z pracy.
'zwróciłam się o małą pomoc' - nie widzę w pierwszych wpisach żadnych słow, które wskazują, że zwracasz się do kogokolwiek o pomoc. Widzę zdanie w trybie rozkazującym. To nie jest własciwa forma 'zwracania się o małą pomoc' do kogokolwiek, a poza tym 'pomoc' nie znaczy 'no, zróbcie to za mnie'.
Mam jeden pomysł ale nie uważam go za dobry, aha zapomniałam wspomnieć, że odnosi się do kreatywności u dzieci.

I think that what author tries to say is that every child is different socially and physically. The environment in which they grow up plays crucial role in their developement.

Dalej nie mam pomysłu w sumie nic nie wspomniałam jak to się ma do kreatywnośći ;/
przed author i crucial role powinny być przedimki
bledy gramatyczne, ale sense wydaje sie ok

w przyszlosci, z laski swojej, zaczynaj od poakzania, ze Tobie samej zalezy na rozwiazaniu tego zadania. Trybu rozkazujacego uzywaj sobie w rozmowie z promotorem. Nie wypada? A na forum wypada?
Rzezczywiście brak przedimków.
Tylko jak tu nawiązać do kreatywności u dzieci??
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie