temat pracy licencjackiej

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć, chciałabym się was poradzić , gdzyż muszę oddać dziś deklarację tematu pracy licencjackiej, również po angielsku, a nie jestem do końca pewna jak poprawnie powinno to wyglądać.
Mój temat
Halloween w Polsce jako przejaw amerykanizacji kultury europejskiej
Halloween in Poland as a sign/aspect/coś jeszcze innego? of the Americanization of European Culture

Pomoże ktoś ?:)
sign i zastanow sie czy dobrze wstawilas przedimki

a tak na marginesie, czy nie wyciagasz zbyt pochopnych wnioskow?
Halloween nie stalo sie popularne tylko i wylacznie w Europie, np. W Brazylii to swieto rowniez kopiowane na bardzo szeroka skale. Czy przez to, ze u nas powstaje mase barow tureckich i wietnamskich, a mlodziez interesuje sie kultura japonska, Europa sie "azjatyzuje"? A moze jest na odwrot, skoro w Chinach masowo kopiuje sie urocze alpejskie wioski, a nauka angielskiego jest w tym kraju obsesja.
To sa przyklady globalizacji kulturowej i jestem niechetny takim uproszczeniom.
Jesli autorka w swojej czesci teoretycznej przytoczy argumenty krytykow postrzegajacych globalizacje jako termin w rzeczywistosci kryjacy znaczenie imperializmu, wtedy termin 'amerykanizacja' bedzie mial pelne uzasadnienie i na pewno nie bedzie to uproszczeniem.
chyba temat nie jest o tym czy moja praca ma sens czy nie ?
ja tylko napisałem co o tym sądze, nie musze mieć racji, gdyż jestem laikiem w tym temacie