Matura z angielskiego

Temat przeniesiony do archwium.
W przyszłym roku zamierzam zdawać maturę rozszerzoną z angielskiego i zastanawiam się na jaki kierunek studiów mogłabym potem pójść. Nie chce iść na filologię angielską, chciałabym studiować ciekawy i przyszłościowy kierunek. Jakie byście mogli mi polecić kierunki?:)
jeszcze jeden język na rozszerzonym i pójdź na tzw. lingwistykę.
Chyba niestety trudno będzie z tym drugim językiem na rozszerzeniu...

A zdając tylko jeden język rozszerzony (angielski) to który z kierunków studiów byłby przyszłościowy?
sinologia, japonistyka, arabistyka?
Z takimi językami to nigdy nie miałam styczności, więc raczej odpadają.
Uczę się też francuskiego, mam z niego dobre oceny, ale nie czuje że go potrafie tak żeby zdawać z tego jezyka maturę.
na takie jezyki przyjmuja z angielskim i ucza ich od poczatku
Nie wiedziałam, myślałam że trzeba znać chociaż podstawy aby dostać się na takie studia.
A warto na takie kierunki pójść? I wystarczy że będę zdawać tylko angielski rozszerzony? Co po takich studiach mogę robić?
wymagania rekrutacyjne i sylwetka absolwenta znajduja sie w materialach rekrutacyjnych, np tu:
https://irk.uw.edu.pl/kierunki.php?tryb=katalog
Widzę, że na tych kierunkach językowych potrzebny jest polski na poziomie rozszerzonym, a ja zdaje ten przedmiot tylko na poziomie podstawowym. Więc niestety odpadają... A szkoda, bo wydają mi się ciekawe takie kierunki studiów.
to trzeba sie dostosowac do wymagan i zdac polski rozszerzony.
Ale nie mam już takiej możliwości zdawać polskiego na rozszerzeniu.
MaturÄ™ rozszerzonÄ… zdajÄ™ z angielskiego, matmy.
Już? Nie da się tego zmienić we wrześniu?
"Wybór poziomu uczeń musi zadeklarować do 3 miesięcy przed rozpoczęciem egzaminów"
z Wikipedii
w 2013 deklaracje wyboru przedmiotw mozna bylozlozyc do 30 wrzesnia (wstepna) lub do konca stycznia (ostateczna)
No tak, ale ja bym musiała chodzić w drugiej klasie na rozszerzony polski, a chodziłam na rozszerzony angielski. A już nie mogę się przenieść na inne rozszerzenie
bardzo dziwne.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa