Sprawdzenie pracy mgr za pieniądze ($$$)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Szukam osoby, która sprawdziłaby mi pracę magisterską pod kątem językowym. Nie chodzi mi w żadnym razie o wnikanie w treść, lecz jedynie o świeże spojrzenie w zakresie przedimków etc. (człowiek z czasem ślepnie na błędy we własnym tekście). Sprawdzoną pracę chciałabym dostać na niedzielę (może być wieczorem).

Na propozycje czekam do godz. 21:00. Proszę podać cenę oraz swoje kwalifikacje. Preferowani stali bywalcy forum o niezłej renomie ;)

kontakt przez forum lub na [email]
93 rocznik i już magisterka? szybko troche
93 to po prostu ważna dla mnie data, ale nie urodzenia:)
btw jeszcze kilka szczegółów dotyczących pracy - tekstu do sprawdzenia (szybkiego przeczytania) ok 70 stron, także zapraszam
Jaka tematyka?
A jest coś o seksie? :)
@Lab

Nie podales Panny Anny swoje kwalifikacje, tym samym nie spelniles warunkow przetargu, mozesz zostac wykuczony przez komisje przetargowa
Może i moje kwalifikacje językowe nie są imponujące ale mogę wnieść wiele do pracy sprawdzając część teoretyczną i przebieg badań.
Labti, fuj, nie gorsz, tutaj dzieci wchodzą
>>Może i moje kwalifikacje językowe nie są imponujące

Nie mialem w ogole tych umiejetnosci na mysli:) , a wlasnie to ze mozesz wniesc wiele do pracy ..:)
Jak zielonosiwy zauważył, z uwagi na dzeci nie mogę tutaj przedstawić żadnych dowodów na swoją komptencję w tym zagadnieniu :)
The bid is over anyway, it's nine past already.
Właściwie to nadal szukam. Nie dostałam żadnej konkretnej oferty. Tematyka: literatura amerykańska. Tekst nie jest trudny i nie chodzi mi o raczej o jego przejrzenie. Guys, naprawdę zachęcam. Na oferty czekam w takim razie dalej. Jeśli ogłoszenie przestanie być aktualne to dam znać tutaj.
Cytat: labtes
A jest coś o seksie? :)

Nic - szkoda. Wiem, ze na niektorych rzeczach my sie tu znamy:-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa