Pomoc w znalezieniu fragmentu tekstu

Temat przeniesiony do archwium
Witam, chciałabym prosić o pomoc w znalezieniu fragmentu tekstu. Muszę przygotować referat na temat: " Problem inżynierski wyboru ograniczeń niezawodnościowych przy niechęci do ryzyka". Wykładowca poinformował mnie, że temat jest wzięty jedynie z tych książek:

http://www.citg.tudelft.nl/fileadmin/Faculteit/CiTG/Over_de_faculteit/Afdelingen/Afdeling_Waterbouwkunde/sectie_waterbouwkunde/people/personal/gelder/publications/citations/doc/citatie215.pdf

http://civile.utcb.ro/ccba/srracourse.pdf

Wspomniał również, że jeden z działów głównie odnosi się do tego tematu. Przejrzałam te działy ale wydaje mi się że żaden z nich nie brzmi identycznie ani w zbliżony sposób. Mój angielski jest słaby i ciężko mi doszukiwać się w tekście takich informacji, tym bardziej że książki są obszerne. Bardzo proszę o nakierowanie mnie na których stronach mogę znaleźć coś na ten temat, odnośnie ryzyka podczas projektowania, jakich błędów unikać by konstrukcja zachowała niezawodność i trwałość.
a jakich terminów angielskich mamy szukać?
Chodzi o ryzyko jakie podejmowane jest projektując konstrukcje i jak go unikać. Czy gdzieś w tych książkach jest o tym napisane. Głównie chodzi mi o książkę: http://www.citg.tudelft.nl/fileadmin/Faculteit/CiTG/Over_de_faculteit/Afdelingen/Afdeling_Waterbouwkunde/sectie_waterbouwkunde/people/personal/gelder/publications/citations/doc/citatie215.pdf
bo nie ma tu całego spisu treści dzięki któremu mogłabym ocenić na których stronach mogłoby znajdować się coś przydatnego.
a jakich terminów angielskich mamy szukać?