Sprawdzenie jednego zdania...bardzo mi zależy

Temat przeniesiony do archwium.
I am so glad we have met. I like playing with you in the nursery but I also like spending my free time with you riding on ours scooters or playing on a playground.
our
in the playground

wspomnienia ze żłobka, czy co?
....raczej zadanie 3letniej córki do przedszkola :/

Dzięki za pomoc
a corka cos z tego rozumie?
Pewnie więcej niż ja .. też chodzę do collegu i sie uczę ale moja gramatyka często niestety szwankuje a nie chcę robić błędów w tak prostych zadaniach do przedszkola... już się obawiam bo od września idzie do pierwszej klasy ... aha zapomniałam dodać że mieszkamy w UK ;) Dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam.
rozumiem

skresl jeszcze 'on'
W UK 4-latki już idą do 1 klasy, a w Polsce mamy obecnie oblegane przychodnie psychologiczno-pedagogiczne w związku z tym, czym mój 6-letni syn/córka się "nadaję" do pójścia do 1 klasy...
Dobrze Pana widzieć, Panie Dave.
Cytat: dave_freak
W UK 4-latki już idą do 1 klasy, a w Polsce mamy obecnie oblegane przychodnie psychologiczno-pedagogiczne w związku z tym, czym mój 6-letni syn/córka się "nadaję" do pójścia do 1 klasy...

zapomniales napisac, ze te 4latki w UK ida do nursery, a nie do 1szej klasy.
Labtes@ Dziękuję i vice versa. :-) Co u Cb? Still in the UK?

terri@ I stand corrected.
edytowany przez dave_freak: 21 mar 2015
cześć grudziu!
labtek jest w UK?
Oops...It looks like I've just spilled the beans. Sorry Lab!

Cześć zielonosiwy! Widzę stałeś się starszyzną plemienną forum :-) Ja zająłem się pracą naukową (3 obrony w jeden rok akademicki - ale wszystko już napisane).
Cytat: dave_freak
Ja zająłem się pracą naukową (3 obrony w jeden rok akademicki - ale wszystko już napisane).

o ,nasz biedny kraju...
Temat przeniesiony do archwium.