Skrócenie zdania

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Zastanawiam się jak bardziej zwięźle można by ująć takie zdanie:

Cytat:
Participated in project work on the "A******" system and created the "A******" programme.

Ponieważ potrzebuję żeby mi zajęło jedną linijkę, a niestety słowo 'programme' przechodzi do kolejnego wiersza. Oczywiście w cudzysłowie "A******" to nazwa programu.

Z góry dziękuję za pomoc.
Witam może spróbuj :
Participated in the project work in system "A******" he created a program "A******".
@Joanne
nic nie poprawilas

@autominus
programkomputerowy = program, bo programme to tylko w mediach. Może dwa znaki mniej uratuja sytuacje. Jezeli nie, usun wszystkie the.
Dziękuję za pomoc.
ja w szczegolnosci co do innych osob staram sie pomoc a nie wymadrzac I krytykowac innych jak co niektore osoby bo nie zauwazylam by MG dala swoja propozyje jak pomoc "autominus"
Cytat: Joanne85
ja w szczegolnosci co do innych osob staram sie pomoc a nie wymadrzac I krytykowac innych jak co niektore osoby bo nie zauwazylam by MG dala swoja propozyje jak pomoc "autominus"

CO? No, nie wierze wlasnym oczom? No po prostu niewierze....
Nie rozumiem, (ale wiem, jestem starej daty) co tak dokladnie dopisalas/napisalas ktore byloby mozna uznac jako pomoc?
Participated in project work on the "A*" system and created the "A**" programme.
Po pierwsze, jak to ma byc w CV to jest zle napisane. Lepiej
Participation in work on the X system and ('sole'?) creation of X programe.
@Terri - nie zgadzam się, czas przeszły jest ok
@Joanne - przeczytaj jeszcze raz to, co napisalem.
Cytat: mg
@Terri - nie zgadzam się, czas przeszły jest ok

ale dla mnie brakuje 'kto' to robil...../zrobil
W CV po odnośnikach to jest ok.
Cytat: mg
W CV po odnośnikach to jest ok.

Ja tego nie zauwazylam w pierwszym poscie...
XXXXX Experience:
Participated...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa