Rozwiąż test i wygraj nagrodę

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich
Jestem studentem filologii angielskiej na trzecim roku i piszę pracę licencjacką. Tematem mojej pracy jest "Najczęstsze błędy popełniane przez Polaków uczących się angielskiego". W związku z tym stworzyłem ankietę /test diagnostyczny. Nie ukrywam, że test ten jest nieco obszerny i zajmuje około godziny aby go wypełnić. Czas biegnie... a ja potrzebuję jak najszybciej około 50 wypełnionych ankiet. Aby zachęcić Was do wypełnienia tej ankiety, postanowiłem ufundować nagrodę. Wśród osób, które wypełnią ankietę w terminie od 01 do 15 kwietnia 2015 rozlosuję nagrodę Multimedialne repetytorium gramatyczne: Profesor Henry 6.0 Gramatyka. Jeśli masz chęć pomóc mi w mojej pracy i godzinę czasu, a przy okazji mieć szansę wygrania nagrody, zapraszam do wypełnienia ankiety. Z góry wszystkim ankietowiczom bardzo dziękuję. Poniżej link do ankiety.

http://www.ankietka.pl/ankieta/173554/english-diagnostic-test-version-online.html
Czy dostales pozwolenie (oczywiscie pisemne) od swojego promotora do prowadzenia takiej ankiety?
Na twoj temat, to nie jedna ksiazka byla juz napisana.....
A czy nie lepiej byloby miec 5 osob uczacych sie angielskiego (na dowolnym poziomie), dac im jakis temat do napisania eseju i wtedy zobaczyc jakie bledy popelniaja. Wtedy mozesz porownac ich bledy z tym co juz dawno temu byly badane.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia