Dokładne znaczenie wiadomości

Temat przeniesiony do archwium.
Witam

Może mi ktoś przetłumaczyć ten kawałek:

Cytat:
That website (.com) is an affiliate on our network. I can't give out information about their account.

If you join our network and would like to use our API, we can set you up with that once you have an account.

Let us know if you have any other questions.


Generalnie nie do końca rozumiem 1 zdanie i nie wiem co dokładnie piszący miał na myśli poprzez tę całą wiadomość.

Niech mi ktoś pomoże mój angielski is not the best ;-(
A czy wiesz czym jest "affiliate"?
Owszem to współpraca np. wydawców, właścicieli stron www z większym podmiotem, który udostępnia dla stron jakieś programy np. zarobkowe. Sieć afilacyjna ma w ofercie np. programy pod medycynę, pod sport, pod modę i tematyczne strony wybierają konkretny program dopasowany pod ich tematykę.
Bo jeśli np. idziesz do apteki a tam skarpetki to co wychodzisz tak jest i ze stronami lepsze konwersja jest tam gdzie są oferty reklamowe pod konkretną stronę.
A jakie było Twoje pytanie, na które uzyskałeś taką odpowiedź?
Ta strona jest partnerem afiliacyjnym (po polsku funkcjonuje nazwa programu partnerskiego) w tej sieci afiliacyjnej i nie udostępnią Ci informacji o koncie.
No dobra ale interesuje mnie jeszcze to zdanie gdyż nie jestem pewny czy oferują to rozwiązanie o jakie mi chodzi czy jednak nie.
Cytat:
If you join our network and would like to use our API, we can set you up with that once you have an account.

Let us know if you have any other questions.
jak bedziesz mial konto, to moga Ci umozliwic korzystanie z API
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków