$$$ Zapłacę za pisanie artykułów/blogów po angielsku $$$

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

szukam zdyscyplinowaną, solidną i relatywnie tanią osobę/osób które by pisały regularnie artykuł/blog po angielsku, który umieszczę na swojej angielskiej stronie o tematyce window decorating - rolety, żaluzje itp. Dodam, że nie będę pisał po polsku co przetłumaczyć, musisz być kreatywna/y i stworzyć coś samemu, ja tylko napiszę słowa kluczowe jakie muszą się tam znajdować i temat. Takie lanie wody... ;)

Wiele rzeczy jest jeszcze do uzgodnienia, ale każdy artykuł musi mieć około 1600 słów, zawierać słowa kluczowe itp. zgodne z SEO. Dokładne instrukcje podam później. Myślę, że 1-2 artykuły na tydzień, będzie OK.

Każdy artykuł będzie sprawdzony/przeczytany przez Anglika. ;) więc drobne błędy będą poprawione tak i tak.

Nie proszę osób o pomoc w pisaniu, gdyż wiem, że wiele ludzi po prostu nie ma czasu, więc oferuję zarobek.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt tylko na maila: [email]
Proszę coś napisać o sobie, jaki masz angielski, jakie masz terminy, no i jaki cennik. Jaki byłby koszt za 1 artykuł.

Pozdrawiam
Marcin
czyli chcesz zeby ktoś ci pisał artykuły o specjalistycznej tematyce po angielsku? wyjdzie drogo
1-2 specjalistyczne artykuły w języku obcym o objętości 6-8 stron na tydzień. Ile płacisz?
"Zainteresowane osoby proszę o kontakt tylko na maila: [email]
to co? moze odpowiedziec na pytanie i tutaj.
To nie ma być specjalistyczna tematyka, to ma być blog np. 20 latki, czyli język luźny, opisujący np. dekoracje pokoju. Żadnych technicznych zdań itp. To może nawet pisać gimnazjalista, z dobry angielskim, np. blog na temat osoby opisującej swój pokój/dom. (dekoracje, wystrój itp.)

Znając życie, 99% osób nie będzie czytało tego w całości, zależy mi aby google czytał. Artykuły potrzebuje aby google ją zauważył, nie liczę na wiele osób przez pierwszy rok.

Dodam, że później będę potrzebował zaufaną/zdyscyplinowaną osobę do pisania krótkich informacji na fb i twiterze po angielsku. ;)

Co do zapłaty, czekam za propozycjami, strona dopiero rusza więc każdy grosz się liczy dla mnie, ale za napisanie na pewno będzie zapłata, jak nie przyniesie strona mi zysku, TRUDNO! lepiej spróbować i żałować, aniżeli nie spróbować i żałować.

Dzięki za feedback.
" To może nawet pisać gimnazjalista, z dobry angielskim,"

pozostawię bez komentarza.
Czy Ty kiedykolwiek czytales bloga, ktora zarabia pieniadze? Bo z tego co do tej pory tu napisales to wyglada na to, ze Tobie sie tylko wydaje ze wiesz co robisz.

Zeby blog zarabial pieniadze musi przyciagnac sponsorow i reklamodawcow. To tak na poczatek. Chyba ze myslisz tylko o Google AdSense, ale z google ads sa tylko grosze i pojedyncze zlotowki.

Musi tez przyciagnac innych blogerow (nie tylko czytelnikow). Aby przyciagnac innych blogerow, ktorzy pisza o tej samej dziedzinie co Ty, musisz odwiedzac ich blogi i komentowac ich wpisy. Mozesz ich zaprosic, aby napisali guest post na Twoim blogu. Mozesz zaoferowac napisac guest post na ich blogu. Wszystko za darmo oczywiscie.

Jak sobie w koncu zbudujesz dobra reputacje (rok, dwa juz minie; zalezy jak dobry i aktywny jestes), to moze przyciagniesz reklamodawcow i sponsorow. Na poczatku jednak sam ich bedziesz musial szukac.

W tym czasie musisz regularnie pisac i znac sie na tym o czym piszesz i ciagle sie doksztalcac w blogowaniu i pisaniu. Dobrzy blogerzy organizuja na blogu rozne giveaways dla czytelnikow (ale do tego trzeba sponsorow) oraz pisza ebooki na temat swojej dziedziny i je sprzedaja na swoim blogu. Moga tez sprzedawac ebooki/ksiazki pisane przez innych.

Jesli sam nie umiesz lub nie masz czasu pisac, to faktycznie lepiej kogos zatrudnic, ale jesli blog ma zarabiac pieniadze, to Ci potrzeba kogos kto sie tym zajmuje profesjonalnie, a nie gimnazjalisty czy innego wannabe writer z dobrym angielskim.

Jesli sam nie mozesz sie zajac swoim blogiem przez kilka godzin dziennie (a tak naprawde jesli jestes powazny w swoich zamiarach, to powinienes o tym blogu myslec 24/7), a na razie nie masz kasy na zaplacenie komus by byl Twoim ghost writer/ghost blogger, to najwiecej na co mozesz liczyc to prowadzenie bloga tylko jako hobby, z ktorego nigdy nie bedziesz mial kasy, nawet na przyslowiowe waciki.
edytowany przez eva74: 17 lip 2015
Jemu nie zależy na jakości tylko na lepszym pozycjonowaniu i zwiększeniu trafficu. Kolejne śmieci w internecie.
eva74/labtes... OK ;)

oferta dalej aktualna, trzymam się dalej swojej wersji, co i jak będzie, pokaże czas.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia