pomoc w oficjalnym liście

Temat przeniesiony do archwium.
Hej mam napisac oficjalny list do mojego potencjalnego pracodawcy. Zawrzeć mam w nim to ze dwa lata temu byłam rekomendowana przez pana XYZ do pracy w ich firmie i przesyłam aktualne CV i opinie z wnioskiem awansowym z poprzedniej firmy. Dziekuje za pomoc!
No i czekamy na ten list. Mozemy poprawic pozniej jak tam beda jakies bledy.
Dear XYZ,
I am writing to you to apply for the position of ... in your company. About two years ago I send to you my CV with recommendation from XYZ and I woudl like to send to you latest CV with my last opinion with promotion.
Best regards
XYZ.

Moze byc tak? :)
Cytat: Masia712
Dear XYZ,
I am writing to you to apply for the position of ... in your company. About two years ago I send,-ZLY CZAS to you my CV with recommendation NAPISZ: Z LISTEM POLECAJĄCYM from XYZ and I woudl like to send to you CZYJE latest NAPISZ: ZAKTUALIZOWANE CV with my last opinion JUZ NIE BEDZIESZ WYRAZAC OPINII? with promotion TO JEST ZUPELNIE NIEZROZUMIALE.
Best regards
XYZ.

Moze byc tak? :)
Dear XYZ,
I am writing to you to apply for the position of ... in your company.
About two years ago I sent to you my CV with letter of recommendation from XYZ and I
woudl like to send to you my updated CV with my all certificates.
Best regards
XYZ
z tą opinią to w poprzedniej firmie to się znazywa wniiosek awansowy ale chyba tego nie uwzględnie
send/sent you
a letter....
would
wniosek awansowy - niech bedzie np. a promotion proposal from my previous place of employment
best regards - nie pasuje do tak powaznego pisma, napisz, 'Yours sincerely'
jezeli piszesz do przyszelego pracodawcy, napisz 'Dear Sir or Madam' zamiast 'XYZ'
tak wiem dziekuje za pomoc ;)
Najlepiej gdybyś zwróciła się personalnie. Możesz zadzwonić do tej firmy i poprosić o podanie imienia i nazwiska osoby odpowiedzialnej za rekrutację lub możesz poszukać w internecie.
Temat przeniesiony do archwium.