Co tu można wstawić?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! Zastanawiam się co tu może być:

Is it OK if I wear your blue T-shirt?

Yes, a......... I............ a.......... you wash it after the party.
edytowany przez szakul34: 12 gru 2015
jeśli tylko, jeśli, byleby, pod warunkiem, że, o ile
moglby moze krocej, ale bedzie podawal rozne wersje tak dlugo jak nie bedziesz rozumiec.

Taka podpowiedz :-)
Lepszej podpowiedzi nie dostaniesz :)

Jak się miewają stali bywalcy przed Świętami?
Czy dobrze czytam że jest wielkie 'i' w środku?
może autor(ka) źle zobaczyła - i stąd kłopot z wpisanie słów?
Tam ma być małe 'L'.
dokładnie, problem w tym, że w tym pytaniu (pisowni) jest błąd.
powinno być a... l..... a.... (A..... L...... A....)
w imię pomocy: as long as

Czasami dziwię się, że przez tyle godzin nie dostaje się odpowiedzi na tak sformułowane pytania.
Przecież na forum trafiają ludzie, którzy szukają pomocy.
Ten wpis jest doskonałym przykładem na to, że ktoś szuka odpowiedzi na zagadnienie, które szczególnie go nurtuje.
Jeden przykład - jedno zapytanie do ekspertów.
W imię popularności tego forum apeluję o odrobinę wyrozumiałości, a przede wszystkim pomocy.
Oprócz labtesa wszyscy tu kogoś hejtujemy niepotrzebnie
>>>>Czasami dziwię się, że przez tyle godzin nie dostaje się odpowiedzi na tak sformułowane pytania.

Ja odpowiadam kiedy moge, ale dzisiaj akurat musialam czekac zanim maz wyjdzie z domu, bo beau przychodzil za 10 minut - i czas jakos mi szybko uciekl. Prawde mowiac, to nie myslalam o fum akurat kiedy drzwi sie zamykaly i otwieraly ...:-)
Cytat: 200baska200
w imię pomocy: as long as

Czasami dziwię się, że przez tyle godzin nie dostaje się odpowiedzi na tak sformułowane pytania.

1. i co z tego, że podałaś odpowiedź. Nie na tym polega pomoc, tylko na sugerowaniu odpowiedzi, żeby pytający mógł samodzielnie do niej dojśc.
2. podano wystarczająco dużo sugestii, żeby naprowadzić pytającego. Szkoda, że nie przeczytałaś wątku.
On tam wstawił duże "i" zamiast "l" i się nie połapałem. :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie