O przyszłości

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich. Mam ogromny problem z językiem angielskim. Muszę napisać wypracowanie o przyszłości, ale niestety nie potrafię:-( Nie wiem jakie czasy są odpowiednie. Nie chcę nikogo wykorzystywać, ale bardzo proszę o pomoc. Jeżeli mozecie poprawcie moje bledy i prosze o podpowiedzi!!!!!!!
Zaczałem tak:
I chose the second subject about my vision world in the future, because I think it is very interesting. I think that the life will be completely other (za 50 lat). We will have got computers in the school, maybe teachers will be ours friends.The people will be tolerant and NIE BĘDZIE WOJEN( will not ...??? wars???). Ludzie będą pomagać sobie nawzajem. Myśliwi nie będą polować na zwierzęta. Firmy kosmetyczne nie będą testować kosmetyków na zwierzętach. Odkryte zostanie lekarstwo na AIDS i inne choroby. In the future will not be homeless people and stray animals. Electronic body music and cyber goth style will be the most popular. Will be the new cars, hardware and other layout.Maybe we will live in other planets...I am not sure, but it is possible. I think that (za 50 lat) will be other, better world.
Wiem, wiem, ze jestem beznadziejny...jak narazie nie mam innego wyjscia, na angielski zapisze sie dopiero w lipcu, a do tej pory musze sie jakos meczyc.
Proszę o pomoc.Bede bardzo wdzieczny.
Z góry dziękuję.
hejka moge Ci cale wypracowanko wysłac jesli chcesz
Jeżeli możesz...bedę bardzo wdzięczny....:-):-):-)
Prosze przeslij na ten adres: [email] (adres siostry)
Z góry dziękuję.
I think that living will be completely different in the future. We will have computers in schools, maybe teachers will be our friends. People will be more tolerant and they will not fight anymore. People will help each other. They will stop hunting for animals. Cosmetic companies will stop testing its products on animals. Medicine will find a pill for AIDS and for other diseases. In the future you will not find homeless people and animals. …………..I think, in 50 years people will be different and the world will be better.
Nie wszystko zrozumialam, ale nie bylo tak zle, pozdrawiam, nie zapominaj o nauce ;-))
Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie i pomoc. Oczywiście znajomość jezyka angielskiego jest bardzo ważna;-))) Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły proszę piszcie do jutra do godz 7:00.
Jeszcze raz dziękuję i wszystkich pozdrawiam.
PS. Pierwsze zdanie jest niepoprawne??;-)
Jeżeli macie jeszcze jakieś
>pomysły proszę piszcie do jutra do godz 7:00.


Zwierzaaaak, jesteś bezczelna.
.......bezczelnY.
Jak juz ublizasz, to chociaz wiedz komu.
In the future, lazy people like me will not have to do their homework. There will be thousands of homework websites available for lazy students' use. All these lazy students will have to do is post their homework questions on the board and within minutes helpful people will do their homework for them. This will be a perfectly honest activity as plagiarism as we know it today will not exist. Copying other people's ideas and work will no longer be frowned upon; in fact, lazy students who copy someone else's work will be called "resourceful students".
Yes, the future looks great. I can't wait for it! Wait a minute! I'm already living in the future! Hooray!
A czy mikroskopijne pasożyty mają pleć? Bo jak dla mnie to obojniaki. Ale biologii uczylam się daaaawno temu więc mogę się mylić. Przepraszam bezczelnego.
To tak na przeprosiny, czy dla samozadowolenia...
Eva Ja Cie w pewnym sensie podziwiam. Ile energii marnujesz zeby przemawiać im do rozsadku. Ja chyba jestem gorszy bo obracam to w żart.
Szkoda Twojej energii, nie zmusisz nikogo żeby sam myślał, nie możesz mu kazać sam musi zrozumieć a jak nie chce - jego sprawa.
Pójście na łatwiznę wiąże sie z 2 rzeczami
1) niedojrzałością (sam oczywiscie kiedys chcialem zeby ktos za mnie odrabial - nikt nie chcial :((( buuu)
2) ignorancja i lenistwem w dojrzałym życiu
Obydwa przypadki trudne ale 2 gorszy.
Obiecuje juz sie o tym nie rozpisywać ale tym razem musiałem.

Jeszcze raz podziwiam/pozdrawiam.
" >Eva Ja Cie w pewnym sensie podziwiam"

A w tym innym sensie to co, nic ? Ja na jej miejscu nie bylabym zadowolona z takiego polowicznego podziwiania.
Rzeczywiście bez tego
Eva Ja Cię podziwiam.

> A w tym innym sensie to co, nic ?

Coś konkretnego na myśli?
;)
Walentynki już minęly, opanujcie się więc obydwoje.
Walentynki tak, ale tu gdzie ja jestem dzis byl dzien osob "pojedynczych". Swietowalam.
Kochany pasożycie!!!
Poprosiłem jedynie o pomoc i wskazówki. Jeżeli nie masz ochoty pomagać to co ty wogóle robisz w dziale "pomoc językowa"?? Zapewniam cię, że moja słaba znajomość języka angielskiego nie wynika z lenistwa, proszenie o pomoc - niedojrzałości itd...W tym przypadku to nie jest bezczelne kopiowanie, tylko korzystanie ze wskazówek (za zgoda osób, które je napisały).
Kochany pomagaczu!!!
Dział pomoc językowa znaczy że pytasz się "jak jest za 50 lat?"
a nie zamieszczasz calutkie wypocinki i "łaskawie pytasz" czy ktoś zechce zerknąć. Chcesz żeby ktoś to robił, wynajmij kogoś.
2) zazwyczaj osoby z takim postulatem zmieniają jeszcze nick za kazdym razem ( nie mówię że Ty)
3) Jak napisałeś takie wypracowanie jak nie wiesz jak jest "za 50 lat?"
pewnie otworzyłeś słownik w (przed)ostatnim momencie wziąleś słówka zrobiłeś i dziwisz się że są obiekcje.
4) osoby które mówią jak Ty (tłumacza swoja indolencje - jak widać wszystko wytłu,maczyłeś ładnie) zazwyczaj znów należą do 2 grup
I Ci którzy chcą poprawy
II Ci którzy sporadycznie tu wpadają, coś komuś napiszą i wychodzać mówią "ale tu wszyscy nieżyczliwi"
zakrawa na kpinę

dziękuję za uwagę
Ponieważ staram się być obiektywny powiem że jedynym argumentem jaki za Tobą przemawia jest fakt że jak wszyscy jesteś tylko (aż)człowiekiem i pewnie czasem coś zaniedbasz i może nie zawsze dobrze żebyś ponosił za to surowe? konsekwencje.
Ale to za mało żeby nawet w części usprawiedliwić poprzednie.
bart wyluzuj nie karm trolla:-)
:)
chyba trochę przesadzacie, przecież sam napisał i tylko prosił o rzucenie okiem. Inni nawet tego nie robią tylko proszą o całe tłumaczenia. Jak ktoś nie chce to niech nie pomaga, a nie od razu z oskarżeniami. Temat tego działu na forum do czegoś zobowiązuje- jak pomoc to pomagamy a nie krzyczymy :P
czesc zwracam sie z proźbą o pomoc w wypracowaniu , widziałam na stronce ze pomogłaś komuś i chce prośić cie o pomoc.z angielskiego na temat przyszłości;] czekam na odpowiedz.
>>na temat przyszłości
powiem Ci cos na temat przyszlosci.
Prosze samemu podac juz zrobiony tekst i moze ktos poprawi i prosze poszukac dokladna definicje slowa 'pomoc'.
Temat przeniesiony do archwium.