Zniknęły wszystkie wyniki z ćwiczeń

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie Kochani
Nie wiem za bardzo gdzie mogę to zgłosić swoją drogą głowię się czy tylko ja mam ten problem czy inni również. Stronka jest super, uwielbiam ją, bardzo dużo się nauczyłam ale dzisiaj jak się zalogowałam nagle okazało się, że straciłam wszystkie wyniki z ćwiczeń :( Miałam przerobione ćwiczenia prawie z wszystkich ćwiczeń dotyczących czasów, miałam po 70% 80% 90% różnie, ale były wyniki zapisane, a dziś wchodzę i straciłam wszystko. Mam zapisane wszędzie, że Twój wynik 0 % :( Nie wiem czy tylko mi się to przytrafiło czy ktoś jeszcze tak ma, czy może coś się ze stronką stało. Nie wiem też gdzie mogę to zgłosić, zależałoby mi żeby te wyniki nadal móc widzieć :( Jeśli ktoś coś wie to proszę dajcie znać, albo jak coś to gdzie można zgłosić ten problem, będę wdzięczna za pomoc, bo chcę się dalej uczyć i sprawdzać postępy :)
Pozdrowionka
Witam,
Mam ten sam problem, również straciłam wszystkie wyniki z ćwiczeń. Z góry dziękuję za stronę. Jest mi ona bardzo pomocna w nauce.
Pozdrawiam
Mnie również po zakończeniu ćwiczenia nie zapisuje wyniku w %. Mam tylko informację ile razy dane ćwiczenie wykonałem.
Gdyby przynajmniej jedna osoba napisała w dziale 'redakcja', może zostałoby już naprawione ;-)
Szczerze to pierwszy raz piszę tu na forum i nawet nie wiedziałam, że jest taki dział ;) ale dzięki Aaric za info...napisałam do Redakcji ;) może uda się rozwiązać nasz problem :) Pozdrówki dla wszystkich uczących.
Również straciłem wszystkie wyniki. Ogromna szkoda.
Witam, u mnie też niestety ten problem wystąpił..
Strona jest rzeczywiście super i również straciłem wszystkie moje wyniki. Prosimy o interwencje w tej sprawie.
Naprawione, przepraszamy za błąd.
Dziękujemy :)
super, że już naprawione :) również dziękuję ogromnie :) czas zatem brać się za naukę ;) Powodzenia wszystkim w nauce :D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie