CV - znaczenie słowa Libraries w zakładce Competencies

Temat przeniesiony do archwium.
jak w temacie nie bardzo wiem w jakim kontekście jest użyte słowo Libraries. W przykładowym CV są wpisane wartości :Oracle administration, SQL & PL/SQL tuning, data warehouses .
CV dotyczy programistów/informatyków

gdybym poznał kontekst użycia 'Libraries', dalej bym sobie już poradził..

dokładnie takie pole w anglojęzycznym cv mam wypełnić:
Libraries: "Oracle administration, SQL & PL/SQL tuning, data warehouses" -> przykład
edytowany przez korkoszster: 11 lut 2017
jesteś informatykiem i nie rozumiesz slowa, ktore prawdopodobnie jest terminem dziedzinowym?
Tutaj chyba nie znajdziesz lepszych od siebie znawców tematu. Lepiej zadaj to pytanie na forum informatycznym.
mnie to slowo sie kojarzy z plikami dll, ale zestaw przykladowych wartosci wskazuje na zwiazek z bazami danych
wartości domyślne sugerują coś zupełnie innego, ponieważ administracja bazą danych, bądź optymalizacja zapytań SQL, czy też pojęcie hurtowni danych (data war..) nie ma nic wspólnego z plikami z rozszerzeniem dll.

Pierwsza moja myśl była o coś w stylu 'biblioteczki wiedzy', tzn. skąd czerpie wiedze, doświadczenie, podczas jakich wykonywanych czynność etc.. , ale być może to totalna głupota , sam nie wiem, tak napisałem już podobne zapytanie na forum bardziej związanym z IT

dzięki za odp