Prośba o sprawdzenie hasła reklamowego

Temat przeniesiony do archwium.
Pod nazwą sklepu rodzice chcą umieścić slogan. The Finest Jewellery. Aby nie było wtopy spytałem się swojego tutora ale zamierzam też was żeby być pewnym na 100%. Czy hasło reklamowe The Finest Jewellery jest w pełni poprawne czy poprawniej byłoby bez ''The''. Po prostu Finest Jewellery. Znając zasady stopniowania powinno być The Finest ale gdzieś już w internecie takie hasło mi się przewijało jako Finest Jewellery bez the. Jak to z tym jest? I czy przy takim haśle reklamowym każdy wyraz powinien być rozpoczęty wielką literą ?
wielka litera tak
jezeli to haslo reklamowe (a nie nazwa firmy), to moim zdaniem lepiej z the
Może być bez the.
Ma to być hasło reklamowe napis ma się znajdować jako przypis pod szyldem sklepu pisane mniejszymi literami niż nazwa sklepu. Czyli nie ma jakieś mocno pisanej reguły czy the finest ma być z the czy bez ? Bo patrzę że są u was pewne rozbieżności. Osobiście myślałem że superlative w takim przypadku jest the finest. Bo tak jest też w podręcznikach do nauki angielskiego ale wiem że w praktyce różnie to może być traktowane.
edytowany przez czaron87: 28 lis 2017
w takich haslach reklamowych the mozna opuszczac, nie ma to nic wspolnego z superlatives. Po prostu czasem stosuje sie takie jakby skrotowy zapis bez the.
Gdy napiszesz ...The Finest Jewellery in The World...to wtedy 'the', inaczej wystarczy bez 'the'.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa