prośba-znowu!!!:)

Temat przeniesiony do archwium.
proszę was o przetłumaczenie mi tego tekstu!
Kinga jest moją najlepszą przyjaciólką. Znam ją już bardzo, bardzo długo.Jest ode mnie rok młodsza. Jest bardzo towarzyską, spontaniczną i otwartą osobą.
Mieszkamy niedaleko siebie dlatego często się odwiedzamy. Kiedy przebywamy ze sobą nigdy się nie nudzimy-wygłupiamy się, tańczymy i śpiewamy piosenki z lat 80. (bardzo je lubimy) Często rozmawiamy np. o szkole, czyatmy czasopisma i najczęściej jemy wtedy czekoladę:) Z nią mogę porozmawiać na każdy temat. Wiem, że nie zdradzi(nie powie) nikomu naszych "małych" tajemnic.
Kinga i ja lubimy akwarystykę, więc często wspólnie chodzimy do sklepów zoologicznych.
Kochamy sport, więc zwulke ramem gramy np. w koszykówkę. Latem wraz ze znajomymi jeździmy rowerami nad jezioro.
A co najważniejsze rzadko się kłółcimy!!
Uwaga! Prosimy o NIE proszenie o odrobienie zadań domowych, tłumaczenia długich tekstów oraz inny prośb w których nie widać własnego wysiłku. Takie wpisy na ogół pozostają bez odpowiedzi. Zachęcamy jednocześnie do samodzielnej pracy i prośbe na forum o sprawdzenie - szansa na odzew forumowiczów jest wtedy nieporównywalnie większa :)

 »

Pomoc językowa