O co chodzi w zadaniu, stwierdzenie i odpowiedź.

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 127
on zobaczyl odpowiedzi w tescie, sam nic nie wymyslil.
teraz to juz za pozno bo test nie zdany... została mi cała reszta.... Jak ja to zrobie? :O
Chyba znaczy to "i ja też".
na https://buki.org.pl/ są bardzo fajne nauczyciele, jakbyś potrzebował osoby zz dobrymi materiałami i wiedzą - serdecznie polecam. Bo, wiem, ciężko to samemu sustematyzować.
Pomoże mi ktoś rozwiąazać test online teraz?????????? Please ;)

1. What .......................................... with that packet of sweets? We’re just about to have lunch.
Wybierz jedną odpowiedź:
- are you doing
-do you do
2. Our lecturer ................................... it when we use our phones in class.

Wybierz jedną odpowiedź:
is hating
hates
wybierze jedną odpowiedź i napisz, dlaczego ją wybrałeś.
1 are you doing => lepiej brzmi
2 hates => translator
Co Ty na to???
Nie widze jak bym miał to zrobić sam :(
Pomocy!
nie rozumiem 'lepiej brzmi'
wyjasnij na podstawie tego, co wiesz o uzyciu czasow.
poprostu jak sie wymawia to brzmi lepiej niz ta druga opcja i sie słyszy lepiej a jak cois sie słyszy lepiej to jest ok. tak samo jak piszesz słowo po polsku i sprawdzasz czy ortografia jest ok... jak Ci wygląda ok, to znaczy że błedu nie ma.... mysle że wiesz o co chodzi?

Byłbyś skłonny 'pomóc' mi wykonać ten test na szybko, wkleje pytania i git??? to tylko 22 pytania...
gramatyki to ja nie znam wogule, robie na wyczucie i używam translatora...
no to dalej tak rob albo licz na frajerow, ktorzy odrabiaja prace domowe za innych
Pawel, nie uciekaj sie do translatora, tylko przewertuj swoj zeszyt czy internet, kiedy sie stosuje present continuous a kiedy present simple.
To sa naprawde proste pytania.
Im in a good mood.(mam dobry nastroj)
So AM I. (Tak jak ja/ ja tez).

O co tyle krzyku (lol).

Wklej to cwiczenie jak chcesz zebym ci je zrobil.(jezeli o to prosisz)

Top top top do nauki strony:

Talkenglish.com
Elllo.org
englishpage.com
Esl-lab.com
Smart-words.org
Flo-joe.co.uk


YouTube ma lekcje z anglika i ogolnie o ang.

Za wszelka cene unikaj polskich(beznadziejnych stron), bo cie zniecheca.

Powiem szczerze ze te poprzednie posty no to jest jakis fatalny niesmieszny zart.
edytowany przez Flame: 04 sie 2020
Jakis baran(nauczuciel)/zawalil go jakimis testami i esejami. Zepsul chlopakowi wakacje i zniechecil pewnie.do konca zycia do angielskiego. Prosze nie robcie tego na tym forum. To nie jest sredniowiecze.

Daj mi te cwiczenia i eseje. Napisze to za ciebie bez problemu bez interesownie i nie stresuj sie i ciesz sie wakacjami.

Zajmie mi to nie wiele czasu. Takze bez paniki.
edytowany przez Flame: 04 sie 2020
@flame
przeczytaj watek i stresc to, co on pisze o swojej sytuacji
Słuchajcie to może chociaż pomożecie mi zrobić dwa testy? A o esejach to pomyśle później ale najpierw sam je bede chciał zrobić... Poprostu nie kumam tego anglika zdalnie, zero pomocy, zero rozumienia zadań...

Wklejam i proszę o pomoc ponieważ jestem całkiem zielony:


1 What ..........................................  with that packet of sweets? We’re just about to have lunch.
Wybierz jedną odpowiedź:
 are you doing
do you do


2 Our lecturer ................................... it when we use our phones in class.

Wybierz jedną odpowiedź:
is hating
hates


3 I’m extremely tired! I ...................................more than a hundred sandwiches for the party!

Wybierz jedną odpowiedź:
have made
have been making 


4 I have..............................  my dog for five years.

Wybierz jedną odpowiedź:
had
been having


5 I .............................. to Laura’s party on Saturday. How about you?

Wybierz jedną odpowiedź:
go
am going


6 Have you .................................... about Jenna expecting a baby? Everyone is talking about it.

Wybierz jedną odpowiedź:
heard
been hearing

7 Sorry about the mess. We’ve ...................................... all week and it’s not ready yet.

Wybierz jedną odpowiedź:
been decorating
decorated


8 Somebody has ..................................my favourite mug! Come on, who was it?
Wybierz jedną odpowiedź:
broken 
been breaking


9 We often ............................. , but not always.


Wybierz jedną odpowiedź:
are winning
 win


10 It has been a very productive day. We’ve ......................... six cakes and two casseroles.

Wybierz jedną odpowiedź:
made
been making 


11 Who has .......................................  my favourite CD? Come on, where is it?
Wybierz jedną odpowiedź:
borrowed
been borrowing



12 Sorry about the terrible mess. We’ve ....................... all day.

Wybierz jedną odpowiedź:
 cooked
been cooking



13 I  ...........................................this exercise.
Wybierz jedną odpowiedź:
am not understanding
don’t understand


14 Is it your first time here in Britain or ...................................here before?
Wybierz jedną odpowiedź:
were you 
have you been



15 I have finally .................................... the whole report! It’s ready!
Wybierz jedną odpowiedź:
been writing
written 



16 Why ..........................................? Check if there’s someone at the door.
Wybierz jedną odpowiedź:
does the dog bark
 is the dog barking



17 I have no time to go to the pub now because I ................................... for my exams.
Wybierz jedną odpowiedź:
am revising
revise



18 My sister ............................shopping every Saturday.
Wybierz jedną odpowiedź:
is going
goes



19 I’m not busy, I have already ................................... all the housework.
Wybierz jedną odpowiedź:
done
been doing 



20 We ................................. a very interesting project about Renaissance now.
Wybierz jedną odpowiedź:
do
are doing
wiesz,cco masz zrobic - przejrzec notatki z calego roku albo poczytac w internecie, a potem wybrac jedna odpowiedzi uzasadnic wybor. W ten sposob bedziemy wiedzieli, gdzie dobrze myslisz, a gdzie zle myslisz
To mi zajmie jakies kilkanaście dni po jakies 5 godzin... Jeśli wogule mi sie uda.... A ja wiem że samemu bedzie cieżko....
Ja nie zakumam tego angielskiego rozumiecie?????????????
nawet nie probujesz zaczac
Chłopie ja jestem zielony z tego.... i zaczołem rozwiązywać reszte zadań ale z translatorem. Nawet jakbym po 12 godzin dziennie to próbował zrozumiec przez dwa miechy to i tak nic z tego by nie było...
Zdalnie to u mnie cieżko, wole stacjonarne zajecia!
no to znajdz sobie korepetyroa
To mi zajmie jakies kilkanaście dni po jakies 5 godzin... Jeśli wogule mi sie uda.... A ja wiem że samemu bedzie cieżko....
Nieprawda ze ci zajmie az tyle czasu.
Jezeli nawet troche czasu poswiecisz to przynajmniej sie czegos nauczysz i bedziesz mial satysfakcje ze takie zadanie bedziesz w stanie sam odrobiac.
Nie jest tak lepiej niz wchodzic na jakies tam forum i byc obiektem drwin?
np tu:
https://www.ang.pl/gramatyka/czasy-angielskie
1) what are you doing
2) hates
3) have been making
4) have been having?
5) am going
6) heard
7) been decorating
8) broken
9) win
10) made
11) borrowed
12) been cooking
13) don’t understand
14) have you been?
15) written
16) is the dog barking
17) am revising
18) goes
19) done
20) are doing

Tam gdzie są znaki zapytania to najmniej jestem pewny. Za te z czasem present perfect też sobie ręki nie dam uciąć. Jak coś to może później Flame mnie poprawi.
edytowany przez Aaric: 06 sie 2020
Za mało znaków zapytania ;-)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 127