Pytania do weryfikacji :)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam Państwa serdecznie , od zawsze miałem problem z konstruowaniem pytań, dla weryfikacji potrzebuję pomocy.
1.Czy cena jest prawidłowa . / Jaka jest prawidłowa cena ?
2.Jaka powinna być ustawiona cena w systemie ?
3.Czy cena ma prawidłową cenę w naszym systemie ?
Moje propozycje.
1. Is the price correct ? / What is the correct price ?
2.What price should be set up in our system ? ewentualnie - What will the price be set up in our system ?
3.Does price have a correct price in our system ?
Z góry dziękuje ewentualnie proszę o wskazówki.
Witam Państwa serdecznie , od zawsze miałem problem z konstruowaniem pytań, dla weryfikacji potrzebuję pomocy.
1.Czy cena jest prawidłowa . / Jaka jest prawidłowa cena ?
2.Jaka powinna być ustawiona cena w systemie ?
3.Czy cena ma prawidłową cenę w naszym systemie ?
Moje propozycje.
1. Is the price correct ? / What is the correct price ?
2.What price should be set up in our system ? ewentualnie - What will the price be set up in our system ?
3.Does price have a correct price in our system ?

cena ma cenę?
W takim razie jak zadać pytanie w 3 punkcie.
Does price have a correct value ?It seems that should be set up as 2Euro per 1 pc instead of 5 euro/1pc.

Proszę o sprawdzenie i doradzenie.
does the price have a correct value? ale po co tak kombinowac, skoro w p[kt 1 jest dobre pytanie, ktore znaczy to samo.
...be set as/at...
Hey


Is the product priced correctly ?


Are products prices set correctly?

or exactly, or accurately

Generalnie correct price jest ok. Ale uzywa sie tego bardziej w artykulach bardziej formalnie. Ale tak wsrod ludzi to:

Is this price right ?
Is this actual price ?

Inaczej sie ludzie komunikuje w j. Ang niz w polskim poprostu. Mniej pretensjonalnie niz w polskim.

Nie chcialbys powiedziec tego tak w sklepie np. Albo w pracy. Take faux pas troche. Bo to mozna powiedziec moze w szkole ekonomicznej lol. Wiesz o co mi chodzi ?
edytowany przez Flame: 13 mar 2021

 »

Programy do nauki języków