pilne,prosze :(

Temat przeniesiony do archwium.
Muzyka ma na mnie duzy wplyw. Gdy jestem smutna potrafi mnie rozweselic. To ona codziennie mnie budzi zastepujac dzwiek budzika. Cicha,spokojna potrafi wprawic mnie w refleksyjny nastroj . Glosna i szybka wyladowac zlosc. Nie potrafilabym zyc bez muzyki . Kazda piosenka wiaze sie z jakimis wspomnieniami.Czasem nawet te szybkie i wesole utwory moga spowodowac lzy.Kazdy utwor jest czescia mojego zycia,kazdy mi cos lub kogos przypomina.

Bylam bym strasznie wdzieczna jezeli ktos by mogl choc troszke z tego przetlumaczyc..prosze :-* pozdrawiam
Music has a great influence on my life. When I am sad it cheers me up. It is music that wakes me up everyday ,not the alarm clock. When it is silent and calm it can put me in a reflective mood but when loud and fast it helps me to vent my anger. I can't imagine life without music. Each song is connected with some memories.Sometimes these fast and cheerful pieces of music can drive me to tears. Each song is a part of my life, each remindes me of someone or something.

tylko nie jestem pewna na 100% ze wszystko jest dobrze.