Prosze o Pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę sprawdzić czy jest to dobrze???
I would like to acquire of sociology because I interesting in very much.I want to learn about the pople.I'm very responsibel peroson to the learn of this subject.
Moze mozna to jakos przekształici?ulepszyc?
i jeszcze mam pytanko jak bedzie po angielsku: Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.
I would like to study sociology because I am really interested in that field of knowledge (science). In my opinion learning about people, social changes and social problems is crucial in order to understand social processes and the society we live in.
Dziekuję bardzo:)
...because that discipline interests me very much. A jak juz ..really interested in that field (to bez 'knowledge' - wiadomo o co chodzi).

'In my opinion' - wiem, co chcesz powiedziec, ale moze lepiej 'I feel that learning.... - to 'in my opinion...' wyglada troche 'chwalacym sie' ze 'juz takie opinie moge wystawiac bo wiem o czym mowie'.
znaczy - ja wiem bo mam już tytuł:) ale może rzeczywiście lepiej jeśli Kwiatuszek napisze I feel...

field of knowledge, science - często spotykany zwrot w podręcznikach więc raczej błędem nie jest.
pozdrawiam:)
podręcznikach naukowych rzecz jasna:)
wiem, ze science - jest 'field of knowledge'. Dla mnie 'discipline' to lepsze slowo. Wiem, co jest w podrecznikach, ale niekiedy musimy uwazac na slowa, zeby sie dostosowac do jezyka uzywanego w tych sprawach.
...'raczej bledem nie jest' - ja bym napisala 'moze' bledem nie jest - nie jest bledem (i tu masz racje) - ale to nie chodzi o to czy to jest 'bledem' tylko o to zeby to brzmialo jak najlepiej.
oh, te kobiety!:) zawsze mają rację.
niech będzie tak jak mówisz - w końcu nie jestem anglistą tylko socjologiem. chciałem pomóc ale jeśli jest ktoś kto zna się na tym lepiej to nie będę się sprzeciwiać.
pozdrawiam koleżankę:)
sociolog,
to nie chodzi o to czy jestem kobieta (i to do tego blondynka - a co one moga wiedziec) tylko o to - ze po prostu chcialam, zeby to bylo jak najlepiej w jez. angielskim, uzywajac najmniej slow. Nie mowie nigdy, ze jestem 'perfect' i znam sie na wszystkim.
Terri
myslę, że socjolog nie chciał Cię urazić. "ach te kobiety" było napisane żartobliwie.
jakby to, też uważam, choć łysieję :-), że discipline jest tu najlepszym słowem.
jakby to, też uważam, choć łysieję :-), że discipline jest tu
>najlepszym słowem.
:) :) :)

szkoda, że nie wypowiadałam się w tym wątku, w końcu ani nie łysieję, ani nie jestem blondynką :) :) , może moje propozycje byłyby rozwazone ... zapomniałam, kobietą jestem , to mnie trochę dyskwalifikuje :) :)
mg,
dziekuje za mile slowa.
>mg,
>dziekuje za mile slowa.

Ty mu nie dziekuj, Ty mu pamietaj:
"I się blondynki zastanawiają, ha, ha, ha"
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa