Prosze o sprawdzenie poprawnosci angielskiego CV

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Szykuje sie na wyjazd zagrance do pracy. Bardzo bym prosił kogokolwiek o sprawdzenie poprawności mojego angieskiego CV. Pisałem je sam i chce wiedzieć czy dobrze i ewentualnie jeśli bedzie cos nie tak to poprawic.

Pozdrawiam a CV mozna pobrac klikajac ponizej.

http://apz6.webpark.pl/cv.doc

Wiekie Dzięki za Pomoc!!!

Kind Regards :)

Maciej
Aha esli ktos cos znajdzie zle prosze odpisac na forum lub odezwac sie na [gg] lub skype: arrow500
cos niemoge wejsc na twoja strone - 'podana domena nie istnieje'
dzila na 100% musisz wkleic caly adresik w explorera albo inna przegladarke:

http://apz6.webpark.pl/cv.doc

na 100% dziala
przeczytalam.
Ja bym zmniejszyla 'Education' a rozszerzyla 'Prof. experience'
W Prof. experience:
Company: xxxxx (branza - czym sie zajmowali)
Job title: Supplier
Responsibilities: i tutaj rozszerz na 2/3 linijki -
CV ma ciebie w jakis sposob 'sprzedac' roznic sie od innych.
na samym dole...I hereby agree for the usage of my personal data included..
...I hereby confirm that I was informed...
no ok dzieki za te uwagi. A czy reszta jest ok ? Chodzi mi o gramatyke i ogolnie czy uzylem dobrych slowek ?
rozszerz troche responsibilities, zmien na originale.
slowka ok - -ale np buying zmien na timely purchasing,
'fixing problems'- byl zmienila -ascertaining the nature of a problem, deciding on the best course of action and implementing any changes(cos w tym rodzaju).
oki to pomoz z przetlumaczeniem tego:
Byłem odpowiedzialny za m.in. ofertowanie, ustalanie ograniczeń dotyczących zakupów i przedstawianie propozycji rozwiązań, koordynacja współpracy i przepływu informacji w ramach projektu, negocjacje cenowe, organizacja wizyt u dostawców.

I was responsible for: offering, picking suppliers, settle restictions regarding purchase and showing proposes solutions, coordinations of the co-operation and data flow witin project, price negotations, organization of visit by suppliers.

Popraw prosze co jest zle bo robilem to po swojemu.
aha i jeszcze nie wiem jak napisac : operaot maszyn i urzadzen do obrobki metalu.
I jeszcze to nie moge nigdzie znalesc jak napisac bezwzrokowe, tworzenie www to wiem natomiast plynne poslugiwanie sie w internecie tez nie bardzo wiem jak to stworzyc ;/
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka