zwroty wyrazowe DO ZAPAMIĘTANIA

Temat przeniesiony do archwium.
mam pytanko.czy moglibyście mi napisać tu zwroty i wyrażenia które bardzo często pojawiają się w testach czy na egzaminach typu nider...nor itd
Booooosz czlowieku....nider....jeszcze masz spore braki w ang...najpierw wez sie za ich nadrobienie potem siegaj wyzej pozdrawiam NEITHER
Nie chce cie dolowac ale zacznij sie uczyc od podstaw WSTYD Neither nor czyli ani ani
Luuuuuudzie...!!!PYTAM-gdzie Wasza tolerancja???Faktycznie,ze napisala/al \'neither\' w sposob,ze trudnobyloby sie domyslec o co chodzi gdyby nir \'nor\' ale moze ma po prostu problemy ze spelling:)
Jestem pewna,ze Wasze wypowiedzi nie zmotywowaly jej/jego do dalszej nauki.Shame on YOU!!!
racja, nie tylko nauki ale takze ponownej wizyty tutaj. swoja droga mona ja sie tak czasem zastanawiam z tonu niektorych ludzi to mozna wywnioskowac, ze oni sie urodzili posiadajac bardza dobra znajomosc jezyka angielskiego albo bardzo krotka pamiec... albo jedno albo drugie...either...or...
taaaa,
i znowu Polacy lepiej znają angielski od Anglików...
ludzie, internet nie zobowiązuje do pisania neither nor either or itp.
Anglikowi napiszecie w necie nider nor i tak zrozumie, bo przeczyta i fonetycznie podobnie bedzie, a netykieta to w ogole sprawa dyskusyjna... nie zobowiązuje...
Temat przeniesiony do archwium.