Smacznego rosolku ; )

Temat przeniesiony do archwium.
Milo,ze przestales opychac sie rosolkiem, wcinac chrupiacego schabowego- masz szanse zrobic dobry uczynek w niedziele..Tydzien przed Wigilia..badz czlowiekiem :))
Po tej krotkiej probie manipulacji ( i tak pewnie nie wyszlo ) mowie o co chodzi.
Potrzebowalabym 3-4 zdania w stronie biernej,zeby dac wiekszy wybor wkleje caly tekst moich wypocin

Drog redakcjo
Pisze ten list ponieważ chciałam powiedziec o pewnym problemie dotyczącym wszystkich ludzi. Mam na mysli wojny na swiecie. Jest ich wiele z roznych powodow. Panstwa walcza np o ziemie.
Ja i moi przyjaciele uwazamy ta sytuacje za zla. To nie dobrze kiedy tak duzo ludzi umiera zostawiając swoje dzieci , zony , rodziny same. Ci ludzie mieli marzenia, plany na przyszłość które zniszczyla wojna. Aktualnie panuje wojna w Iraku, w Palestynie. Palestyna chce odzyskac ziemie które terrorem zabral Izrael. Mysle ze maja racje ale nie mogą przez to ginac ludzie !
Moim zdaniem kara dla tych panstw nie rozwiaze problemu. Mysle ze musimy rozmawiac z wszystkimi panstwami i propagowac pokoj. Oni potrzebuja rozmowy, nie broni.
To dobrze ze telewizja o tym mowi. Dzieki temu możemy pomoc tym panstwom.
To wszystko co chciałam powiedziec.
Z poważaniem.
XYZ

Bede piekielnie,diabelsko wdzieczna za 3-4 w biernej :*
>Bede piekielnie,diabelsko wdzieczna za 3-4 w biernej

???
Normalka, mimo ze mowie po polsku i tak trudno mnie zrozumiec ; )
Mialam na mysli to aby wybrac z tekstu 3-4 zdania i napisac po angielsku w stronie biernej :)
>Normalka, mimo ze mowie po polsku i tak trudno mnie zrozumiec ; )
>Mialam na mysli to aby wybrac z tekstu 3-4 zdania i napisac po
>angielsku w stronie biernej :)

A ja dalej nie moge zrozumiec dlaczego ktos ma to robic za Ciebie ( mimo, mowisz po polsku).

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia