potrzebuje ksiazek

Temat przeniesiony do archwium.
hej potrzebuje ksiazek do angielskiego zeskanowane lub w pdf nie wazne na jakim poziomie, przydadza mi sie do korkow, bo utracilam wszystkie swje z dysku:( jesli ktos ma prosze o przeslanie na adres [email] z gory wielkie dzieki:)
jezeli bardzo ci na nich zalezy (mowie o utraconych danych na twoim dysku) to radze skontaktowac sie z OnTrack Polska - wierz mi te dane tam dalej sa, a oni je sa w stanie odzyskac
dzięki:) ale nie wiem czy coś z tego będzie bo staralam sie odzyskac te dane róznymi programami i jak narazie nic. Ale dzieki wielkie za wskazówke, spróbuje
www.englishtips.org tutaj znajdziesz książki także w formacie PDF:)
dzięki wielkie:) już sie biore do szukania:)
jak narazie jestem na etapie rejestrowania sie na tej stronce, ale mam nadz ze mi sie uda, THX:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne

 »

Olimpiada języka angielskiego