Wedding post plizzzzzzzz

Temat przeniesiony do archwium.
byles na slubie kolegi z klasy piszesz list do klego z klasy ktory mieszka w anglii i odpowiada mu o slubie kto pomoze zacząć a ja dokończe i dam na forum do korzystania innym mam to na jutro
Napalony chłopczyku (;p), wiedz, że wszyscy na tym forum są bee i w ogóle fuj i nikt (tak: NIKT) nie pochwala odrabiania czyiś zadań domowych. Ale JA będę kól, dżezi, wypas na maksa i Ci napiszę. :>

> Dear X,
> [...]
>> Dear X,
>> [...]

Jak mozesz odrabiac za kogos zadanie? Nie wstyd Ci? Zastanow sie.
kto pomoze zacząć a
>ja dokończe

Dear John,
Yours,
XYZ
Psieplasam, już nie bedem. :(
Ej, to napalony miał skończyć! :[ Nieładnie.
Masz już ramę kompozycyjną
Czy to forum zawsze było takie złośliwe? Aż strach tu zaglądać.
>Czy to forum zawsze było takie złośliwe? Aż strach tu zaglądać.

Nie, dawniej ( jak chyba pamietasz) bylam tylo ja zlosliwcem. Postanowilam sie poprawic. Spelnilam postanowienie. Ale jak widac wirus zostal zasiany ( wirusy sie sieje?). Rozplenil sie wspaniale.
Nie... ja też byłam złośliwa... potem znikłam na jakieś hmmm pół roku (??) i teraz mam jakiś come back ;]
hehe tacy z was forumowiecze jak z chomika jeż thx za pomoc jak cos sie prosi ludzi to nigdy nie pomoga :(
bo jest różnica między "pomóc komuś w czymś", a "zrobić coś za kogoś"...
polecamy się na przyszłość ;]
a jak napisze to poptawicie mi mój lisy??
poprawimy.
Jasne, w końcu od właśnie tego tu jesteśmy i właśnie po to psujemy sobie oczy siedząc przed komputerami po kilka godzin dziennie. ;)
Ej... a ja tyle tudu włożyłam i napisałam prace, ale NIKT nie pokusił się o jej sptrawdzenie :( dlaczego? jej tytuł to... 'prosze o sprawdzenie!' :/ bardzo mi zależy
Dear John
I send greeting in Poland I writtein leter about wedding Michał and Monika .
Michał is happy with Monika .It has proceeded wedding in four star restaurant. On wedding there was two thausand people .Yong couple is very happy with present becouse was beautiful.Bride was dressed in dress wedding anh white welon .On wedding were friend with class . Remember Piter ? Piter work in Spain . He has arrived on wedding .
I hope that we will face each other in future.I wait on Your answer on my letter
Looking forward to heaving from you
Best wishes

Prosze o poprawieniae a jak ktoś by był mily to moze ze 2 zdania dodac:) dzieki wszystki m którzy mi odpiszą i pomogą :) To bedzie chyba moje ulubione forum :)Jak pomożecie :)
John
Dear John,
I send greetings from Poland.
Iwould like to tell you about Monika and Michal wedding.
The wedding took place in four star restaurant.
They invited about two tausands people.
The newlyweds has been very happy about their presents.
The bride was dressing a wedding dress and a white veil.
They also invited some classmates.
Do you remember Peter?
He works in Spain and you never believe that he arrived also on the wedding.
I hope that we will see each other soon.
Looking forward to hearing from you.
Best wishes,
John
mam nadzieje ze czegos nie pomylilam i przepraszam jezeli sa jakies bledy
mi sie wydaje ze(wiedze mam bardziej intuicyjna, a intuicja roznie dziala:-)):Monika's and Michal's wedding, ...took place at .... i na koncu : I'm looking forward to...........
pozdrawiam
I would like to tell you about Monika and Michal'S wedding.
They invited about two 'tausands' (THOUSAND) people.
The newlyweds 'haVE been' (ale lepiej WERE) very happy about their presents.
The bride was dressED IN a wedding dress and a white veil.
He works in Spain and 'you never believe' (lepiej WOULD YOU BELIEVE) that he 'arrived also' (mozna also arrived for albo lepiej ALSO ATTENDED) the wedding.
dziekuj za poprawienie przynajmniej sie ucze.
jezeli moge tylko zadac pytanie kiedy uzywam
I was dressed a kiedy I was dressing ?
I was dressed - bylem ubrany/ubrana- I was dressed in black.
I was dressing - ubieralam - I was dressing my son/daughter itp.
Bardzo Tobie dziekuje
Dzięki am wszystki jesteściw wspniali :)
Temat przeniesiony do archwium.