Prosze

Temat przeniesiony do archwium.
Chcialabym pisac ten list do mojej przyjaciolka ale jestem teraz bardzo chora i nie mam sily, i chce szybko wyslac.

Bardzo prosze, jak bedzie po polsku?

Dear Friend,

I think I hurt you and I never meant to hurt you. I never doubted your friendship; you are a wonderful, dear, sweet friend. I only doubt myself and that is what makes me act so stupid, and damage a good friendship. But I cannot seem to help it. I try; I try very hard.

Also I don't feel good. I am ill. Often I have fever and for months now there is a pain in my head as if a knife were cutting into my brain, and as if something were squeezing my brain very hard. My heart beats very fast and I feel nervous. I am usually nauseous.

I understand that you are very busy but it seems like something has changed in our friendship. I know that I am a difficult friend but also I am a very sincere friend and I want what is best for you always and under any circumstances. I love those I love more than myself.

And I am almost always tearful, because things at home are so hard. And I have trouble expressing myself because I am a very simple girl. So I think there might be misunderstandings.

But you are a wonderful friend and I know you care about me and I do not doubt anything about your friendship and you are the best friend to me. Please forgive me, if I have hurt you.

I miss you. I never meant to hurt you in any way.
Moja Droga Przyjaciółko
Myślę, że Cię zraniłam a nie było to moim zamiarem. Nigdy nie wątpiłam w twą przyjaźń; jesteś wspaniałą, kochaną, miłą przyjaciółką. Wątpię tylko w siebie samą i to powoduje, że postępuje tak głupio niszcząc przyjaźń. Wydaje sie jednak, że nie mogę nic na to poradzić. Próbuję, próbuję z całych sił. Nie czuję sie też za dobrze. Jestem chora. Często mam gorączkę i od miesięcy odczuwam ból głowy jakby ktoś ciął nożem mój mózg i jakby coś ściskało go bardzo mocno. Serce bije mi bardzo szybko i czuje sie poddenerwowana. Zwykle mam nudności. Rozumiem, że jesteś bardzo zajęta, ale wydaje się jakby coś zmieniło się w naszej przyjaźni. Wiem, że nie jestem łatwym przyjacielem ale z drugiej strony jestem bardzo szczera i pragnę tego co dla Ciebie zawsze i pod każdym względem najlepsze. Kocham tych, których kocham, bardziej niż siebie samą. Prawie zawsze płaczę, bo problemy w domu są tak ciężkie. Mam też problem z wyrażeniem tego, co chcę Ci powiedzieć ponieważ jestem tylko prostą dziewczyną. Myślę więc, że z tego powodu mogłyby zaistnieć nieporozumienia. Ale Ty jesteś wspaniałą przyjaciółką i wiem, że ci na mnie zależy i nie wątpię w naszą przyjaźń i to, że jesteś dla mnie najlepszą przyjaciółką. Proszę wybacz mi jeśli Cię zraniłam. Tęsknie za Tobą. Nigdy nie zamierzałam zranić Cię w jakikolwiek sposób.

 »

Praca za granicą