życiorys

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś z was mógłby mi powiedzieć, jak napisać życiorys, który dołącza się do podania o przyjęcie na studia?
NO WLASNIE JA NIEWIEM jak to zrobic bo co ja mam psiac o moim biednym zyciu :(
Oj, no swoje zycie w skrocie opiszcie:) ukonczone szkoly (podstawowka, srednia),zainteresowania, cos o studiach bla bla, i tak pewnie tego nie czytaja;))
Mozesz napisac w formie CV czyli dane osobowe.... wyszktalcenie,cel czyli podjecie studiow na _______ zainteresowania i w sumie tyle...
Szczrze mówiąc to sama dobrze nie wiem, ale znalazlam coś w książce:
Urodziłam się ..... w .... Rodzicami moimi są Julia Nowak, z domu Kowalska i Jerzy Nowak. Rodzice moi pracują w ..... W roku... rozpoczęłam naukę w Szkole Podstawowej nr 2 w ........Ukończyłam ją w ..... roku i następnie kontynuowałam naukę w .............Ukończyłam ją w ...... roku i uzyskalam swiadectwo dojrzalosci (np. liceum ogólnokształcącego).
? chyba jednak teraz się tak już nie pisze.???

Jak ktoś już wyżej napisał, można w formie CV tzn.
wykształcenie:
-
-
zainteresowania
-
-
etc., etc.

przy czym sformułowanie \'w formie CV\' też jest zabawne, bo
życiorys (Pl) = CV, resume (En)
to ja juz sama nie wiem jak pisac.... czy w sposob podany przez Monike**** czy w formie CV...
Jak chcesz.
I tak pewnie nie czytają, a jak czytają, to:
- wszystko im jedno
- wolą jak jest czytelnie, a czytelnie jest jeśli wszystko jest w podpunktach
- na pewno format nie jest brany pod uwagę przy podejmowaniu decyzji czy cię przyjąć czy nie
- jeśli piszesz na jakimś starym formularzu uczelni, to tam pewnie jest miejsce na życiorys typu \'urodzilam się...\', jeśli na osobnej kartce, to jak CV
- znajoma polonistka twierdzi, że już nie pisze się \' ja, córka X i Y...\'
dzięki wielkie...mam ten sam problem z życiorysem ,,,ale jakoś trzeba napisać!
hej:) ja tez mam ten problem... no to jak w koncu piszecie? dajcie znac, bo juz jutro chce wyslac papiery:)
wejdź sobie na stronkę www.anglisci.pl
no wlasnie jak to trzeba napisac??
Tutaj masz CV( resume) templates ( wzor) dla konczacego szkole srednia. Na tej samej stronie sa tez dla osob starszych. Mozna je zaladowac i zachowac na komputerze w .doc formacie

http://office.microsoft.com/templates/preview.aspx?AssetID=TC[tel]&CTT=4&Origin=CT[tel]&CategoryID=CT[tel]


http://office.microsoft.com/templates/preview.aspx?AssetID=TC[tel]&CTT=4&Origin=CT[tel]&CategoryID=CT[tel]
Uważaj bardzo na to co wpisujesz jako zainteresowania, o to często pytają i to bardzo dokładnie.
Ale kiedy mają spytac skoro np. egzamin jest tylko pisemny badz jest tylko konkurs swiadectw? :P :P
ile masz lat?:>
LoL kto gra w TIbie ??:P
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Redakcja

 »

Studia językowe