Kto pomoże???

Temat przeniesiony do archwium.
Enough I often use with Internet. I use as source of information the Internet, which helps to me doing the homework. In free moments I write to e-mails in my friends and I speak with them on gadu-gadu. In internecie I find on subject of stars many curiosities, athletes and many different subjects. I often check also weather In Internet.
Napisałaś mniej więcej coś takiego:

Dość ja często używam z Internetem. Używam jako źródła informacji Internet, który pomaga do mnie zrobienie zadania domowego. W wolnych chwilach piszę do majli w moich przyjaciołach.

In
>internecie I find on subject

A tu translator zapomniał przetłumaczyć "internecie". Ty jesteś tak leniwa, że nawet ci się nie chciało przeczytać tego co ci translator przetłumaczył.
bo to mam siostrze napisać bo jej się nie chce :/.. kurde u nas w domu to zawsze ja muszę odwalać najcięższą robotę !
I often use the Internet. I use Internet as source of information, which helps me by doing my homework. In free moments I write e-mails to my friends and I speak with them on gadu-gadu. In Internet I find information on subject of stars many curiosities, athletes and many different subjects. I often check also weather in Internet.


POPRAWIŁAM PROSZĘ O SPRAWDZENIE JESZCZE RAZ
kurde...no comment
no w sumie nie dziwię się ma angielski dopiero pół roku
ona w zamian pomaga mi w matmie :P
Czyli efekt bédzie taki, ze ani ona angielskiego ani ty matematyki nie bedziecie umiec.
nie będzie :) ja z matematyki jestem dość dobra tylko niestety nasza kochana pani minister wprowadziła obowiązek zdawania na maturze matematyki i mnie niestety już to obejmuje ( obecnie jestem w 1 LO) więc nie zaszkodzi jak mnie trochę dokształci :) a jeśli chodzi o angielski to jest specjalny wypadek, miała dzisiaj kurs jazdy i wróciła o 19 dopiero a jak wiadomo ma też inne lekcje więc moja kochana mamusia mówi napisz jej bo ona sobie nie zdąży napisać.. i nie miałam wyboru :) sprawdzi ktoś ?
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie