Czy to zdanie jest poprawne?

Temat przeniesiony do archwium.
You needn't have prepared so much food yesterday as hardly anyone arrived.

czy to zdanie jest poprawne? mianowicie chodzi o to , ze rozwiązuje zadanie polegające na sklepaniu rozsypanki, tak ja to ułożylem, ale nie wiem czy dobrze ( z tego co sie sam uczyłem to 'AS moze byc uzyte jako PONIEWAŻ' ale tylko gdy po nim jest czynność statyczna - a 'arrive' to przecież ruch.poza tym moze mam wiecej bledow... :/

zresztą sami spróbujcie (można dodać przedimki, przyimki, przymiotniki dzierżawcze).pierwsze słowo jest poczatkiem zdania.

You/so/prepare/since/yesterday/much/hardly/food/not/need/arrive/anyone

p.s. jeżeli wiecie gdzie moge znaleźć takie ćwiczenia na składanie (o takim poziomie trudności) to byłbym very grateful
W rozsypance nie ma "as", jest za to "since"
takie rozsypanki można znaleźć w książkach do egzaminów wstepnych na anglistykę, w których są ćwiczenia typu : z rozsypanych pojedynczych zdań ułóż list. Nietstey żaden tytuł mi się w chwili obecnej nie nasuwa:)
kurde nie zauważyłem tego since :D
ale moze jednak ktoś spróbuje?
wymien as na since i bedzie ok, choc i z tym as jest dla mnie ok, nie widze bledow zadnych, pzdr.
Zdanie jest ułożone ok. A jesli chodzi o ksiązki z tego typu cwiczeniami to radze sie wybrac do najbliższego Empika na dział jezyka angielskiego i poszperac-wybierzesz ksiazke ktora Ci najlepiej odpowiada.

« 

Inne strony do nauki języków

 »

Praca za granicą