Zaproszenie, krótko i treściwie.

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie, ponieważ zostałem wrzucony na angielski zaawansowany, a dopiero się zaczołem uczyć czy mógłby ktoś napisać zaproszenie po angielsku ?? Powinno zawierać takie punkty:
- zaprosić swoich anglojęzycznych przyjaciół na przyjęcie urodzinowe
- powód dla którego piszesz do nich
- miejsce spotkania, data i godzina.
- poinformuj kto jeszcze będzie (należy sobie wymyśleć )
- poproś o odpowiedź

z góry dzięki , zaproszenie powinno być raczej pisane niezbyt wyrafinowanym językiem.
najlepiej jakby ktoś to mógł przetłumaczyć ...

Dear Arek

Chciałbym ciebie zaprosić na przyjęcie z okazji 18 urodzin. Urodziny odbędą się w moim domu, dnia 12 czerwca o godzinie 20.00. Na urodzinach będzie jeszcze michał , paweł i marcin. Odpowiedź czy będziesz na moich urodzinach.

See you
Sasha
spróbuj napisać to sam, tak jak potrafisz, następnie puść to na forum i wtedy myślę, że znajdzie się ktoś kto ci coś podpowie, poprawi lub pomoże w jakiś inny sposób... i nie bądź nygus :)
kurde...ludzie pomóżcie, pierwszy i ostatni raz.
Dear Arek
I would like to invite you for my 18-birthday's party which will take place on the 12th of June at 8 p.m. at my place. At the party there will also be Michal, Pawel and Marcin. It would be great if you confirmed your arrival.
See you
Sasha

Cos w tym stylu, ale przyznam ze stan mojego umyslu jest dzis zatrwazajacy wiec z gory przepraszam za bledy
Pozdrawiam
Hey, przejdę to konkretów :)

Hej Ania
Chciałem Cię zaprosić na bal kanałowy. Bal odbędzie się 30 kwietnia o godzinie 17.00 u nas w szkole. Zabawa będzie przednia. Odpowiedź czy będziesz.

Pozdrawiam i całuję ;****




Zaproszenie potrzebne mi już na jutro(23kwietnia) czyli jak już czytasz to po tym dniu to nie już nie potrzebne.


wszystkich pozdrawiam ;p
Napisz i daj do sprawdzenia.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe