Metoda Callana

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, czy udalo sie komus z Was napisac prace mgr / licencjacka na temat metody Callana? Mozecie podzielic sie informacjami na temat bibliografii, lub Waszych opinii o danej metodzie. Zamierzam ja opisac, i ocenic jej skutecznosc po tych latach kiedy to pojawila sie ona w Polsce, plusy minusy. Zatem potrzebuje chetnych do udzielenia szerokich informacji na w/w temat. Pozdrawiam ;)
Polecam napisać do szkół uczących metodą Callana z prosba o przeprowadzenie wywiadow z uczestnikami kursów. Znane szkoły uczące tą metodą to GB English w Warszawie i Callan w Krakowie. w. wymienione są b. dobre, wiec pewnie nie bedzie problemu z uzyskaniem takiej zgody. GB English moze dac interesujace rezultaty bo została założona przez native'a.
Sam uczyłem się się tą metodą i mogę powiedzieć ze była skuteczna. Wiadomo, że sposób uczenia trzeba dostosować do swoich potrzeb. Temu służą testy kwalifikacyjne i lekcje próbne. Wtedy dopiero można określić czy jest to indywidualnie dopasowana metoda, na podstawie poziomu ale tez charakteru i predyspozycji ucznia.
Takim tropem tez pojde :) Problem sie pojawia jesli mowa o publikacjach na ten temat. Udalo Wam sie na cos konkretnego trafic?
Hej! I jak udało Ci się napisać pracę na dany temat? Jeśli tak,to proszę napisz z jakiej bibliografii korzystałaś-będę baaardzo wdzięczna:)