pomoc - literatura do pracy licencjackiej

Temat przeniesiony do archwium.
Poszukuję materiałów do pracy licencjackiej - Estetyzm w "Picture of Dorian Gray" Oscara Wilde. Będę wdzięczna za jakiekowiek podpowiedzi co do książek, artykułów, itd., które mogłyby mi pomóc. Będę bardzo wdzięczna:)))
A co to? Czy naprawde chcesz nam powiedziec, ze Google przestal dzialac? Przeciez tam jest multum materialow.
Drugie - czy naprawde oczekujesz, ze to za Ciebie zrobimy?
Najlepiej bedzie, jak sie nie bedziesz w ogole fatygowala, ja Ci napisze to prace - za odpowiedna stawke ...;-)
Przeciez nie masz czasu na takie bzdury, bo masz 1,000 innych rzeczy do zrobienia.

Zawsze jak mam mniej wiecej ok dzien, (chociaz dzisiaj nie jest jeden z nich, bo mam 'straszne flu') to musze sie zdenerwowac na pomysly/wymysly terazniejszej mlodziezy... Zrob to za mnie, bo mi sie nie chce, a TY tylko jestes po to.
Bardzo miła odpowiedź. Akurat tak sie składa, że część materiałów mam, po prostu szukam czegoś dodatkowego, ciekawego, godnego uwagi. Nie rozumiem skąd ta irytacja...
A i jak ja mam "straszne flu" to nie siedzę na forach i nie odpisuje na bezsensowne dla mnie posty:)
Zdrowia życzę:)
"jakiekowiek podpowiedzi co do książek, artykułów"

"część materiałów mam, po prostu szukam czegoś dodatkowego, ciekawego, godnego uwagi"

jedna wypowiedź jest nieprawdziwa

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa