Szukam pomocy przy pisaniu pracy licencjackiej

Temat przeniesiony do archwium.
Za miesiąc muszę oddać pracę, żeby móc bronić się we wrześniu, a ugrzęzłam na pierwszym rozdziale - piszę go ósmy miesiąc... Sama już nie wiem, na czym polega problem: na braku wiary w siebie i strachu przed porażką, na braku umiejętności pisania, na perfekcjonizmie, na narzuconej mi dziedzinie czy też na osobie promotorki (u której nie napisała pracy jeszcze żadna z kilkunastu osób, choć mieliśmy bronić się w czerwcu). W każdym razie codziennie siadam do pisania, siedzę kilka godzin dziennie i w tym czasie zdążyłam dorobić się tylko przemęczenia, zaniku wiary w siebie, depresji i stanu lękowego, że nie dam rady. Wydałam za to sporo pieniędzy: na książki o pisaniu, na kurs internetowy uczący organizacji czasu, na programy komputerowe, a nawet na kilka godzin psychoterapii. I wciąż jestem w rzyci, że się tak brzydko wyrażę...

W związku z tym mam do Was pytanie. Czy ktoś z Was (szczególnie wykładowców wyższych uczelni lub doktorantów) nie podjąłby się albo nie zna kogoś, kto podjąłby się odpłatnej pomocy przy pisaniu pracy z tłumaczeń audiowizualnych? Najlepiej zdalnie - przez Skype, maila itp. Nie mam na myśli pisania za mnie; byłoby to dla mnie całkowitym upadkiem i absolutnie nie wchodzi w grę. Chodzi wyłącznie o to, żeby ktoś, udzielając wskazówek, również merytorycznych, szybko wykopał mnie na właściwą trajektorię ;) Pisząc o merytorycznych wskazówkach, mam na myśli np. wyperswadowanie wątku, który jest ślepa uliczką albo doradzenie dodatkowego źródła itd., itp. Zależy mi też na praktycznych poradach, dzięki którym zwiększę tempo pisania.

(Proszę, nie odsyłajcie mnie do promotorki. Tak, wiem, że na tym właśnie polega jej rola, ale nie zmuszę jej do jej pełnienia, skoro nawet nie czyta naszych prac. Skarżenie się na nią na uczelni też nie rozwiążę mojego problemu.)

Mój adres mailowy (dedykowany tej sprawie, wiec nie trzeba wyjaśniać, o co chodzi): [email]
jest mozliwosc zmiany promotora
@mg
Czy można to zrobić tak późno i bronić się jeszcze we wrześniu? I czy nie potrzeba zgody od dotychczasowego promotora?
edytowany przez ajuto: 06 lip 2017
to są śliskie sprawy
Dlatego wolałabym tego nie robić. W związku z tym pierwszy post pozostaje aktualny. Ajuto! ;)
zmiana promotora jest legalna
Nie wiem, czy się dobrze zrozumieliśmy... Nie jest moim zamiarem robienie czegoś nielegalnego - nie chcę, żeby ktoś pisał za mnie pracę lub jej fragmenty. Nie chcę, żeby ktoś mi poprawiał to, co piszę. Potrzebuję kogoś, kto przez kilka dni poobserwuje efekty mojego pisania, a raczej ich brak, i powie mi, co robię źle i co powinnam zmienić, żeby ruszyć z miejsca. Pomoc miałaby dotyczyć procesu pisania, a nie tego, o czym piszę. Jako pomoc merytoryczną, rozumiem poradę na temat mojego podejścia do tematu, a nie podsuwanie mi gotowców. To chyba nie jest nielegalne?
edytowany przez ajuto: 06 lip 2017
watpliwosciami mozna sie poodzielic na forum. Placenie za to jest sliskie
Jeśli tak to jest postrzegane w Polsce, proszę administratorów o skasowanie posta. Chyba w USA to trochę inaczej traktują, a może za dużo się naczytałam "The Thesis Whisperer" i "The Dissertation Coach". ;) Chciałabym, żeby taka pani do mnie przyszła i powiedziała mi na czym polega mój problem :D
.
edytowany przez jamiroquai23: 06 lip 2017
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa