Plan pracy licencjackiej - pomocy!!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej.
Będę pisać pracę licencjacką o różnicach w dialektach - Black English i Scottish English - i nie do końca wiem czy plan mojej pracy jest dobry, czy może coś dodać. Promotor go widział i niby nic nie mówił, ale ja mam pewne obawy, że to co mam przygotowane zajmie mi mniej stron niż powinno.
Ogólnie wygląda to tak, że rozdział pierwszy to definicja dialektu z podrozdziałami: standard i non-standard english, co rozumiemy przez dialekt i jeszcze kilka innych. W dwóch kolejnych rozdziałach będę opisywała wymienione wcześniej dialekty - ich historia/background i linguistic features (słownictwo, gramatyka itp) i to chyba głównie z tym mam problem. Czuję, że opisanie słownictwa w danym dialekcie to raptem kilka zdań czyli za krótka praca. Może powinnam dodać trzeci podrozdział do każdego z dialektów? Jeśli tak, to jaki? Macie jakiś pomysł? Nie ukrywam, że mam też problem z bibliografią bo wszystkie informacje znalazłam w 4/5 książkach a powinnam mieć co najmniej 15 źródeł. Czyli co? Mam np opisywać słownictwo na podstawie jednego źródła, a gramatykę już na podstawie kolejnego, żeby było dużo bibliografii? O to w tym chodzi?
Mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś kto będzie w stanie mi pomóc. Może nawet możecie polecić jakieś książki/artykuły które mi się przydadzą? Z góry dziękuję.
up up
Cytat: bellena
Black English i Scottish English

Mozna wiedzieć skąd ten wybór?
Scottish głównie dlatego, że mój promotor jest Szkotem, więc że tak powiem "siedzi w temacie" i trochę sam mnie namawiał, bo jest mi zwyczajnie w stanie bardzo pomóc jeśli chodzi o ten dialekt. A British Black English (właśnie zdałam sobie sprawę, że nie dopisałam) dlatego, że jest to dość interesująca odmiana, z którą mam styczność przez artystów których słucham no i tak padło na to
bump
masz laczyc informacje z kilui zrodel. jezeli w dwoch jest to samo, swietnie, zacytujesz oba.

zastanow sie np.m, jak 'filozoficznie' rozne sa to lekty: jeden jest ograniczony geograficznie, drugi bardziej socjologicznie. Jakie sfery komunikacji obsluguja, jakie slownictwo jest tylko w jednym (tzn. nie da sie tego samego powiedziec, uzywajac jednostek drugiego lektu).
Takie ukierunkowanie powinien zapewnic Ci promotor, czemu nie pytasz?
Temat przeniesiony do archwium.