Szukam chętnej osoby na wyjazd do UK

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Jestem 22-letnim studentem który we wrześniu kończy studia i chce wyjechać do UK.
Chciałbym docelowo wyjechać do Croydon lub okolice choć nie jest do konieczne.
Szukam osoby która również chce wyjechać do UK, jak to mówią co dwie głowy to nie jedna, zawsze we dwóch coś łatwiej zdziałać niż samemu. Z drugiej strony koszty wynajmu zawsze dzielą na dwóch więc łatwiej coś znaleźć. Mój język angielski jest na poziomie komunikatywnym (na studiach miałem poziom B2, ale był trochę niższy) i chciałbym aby ta druga osoba też nie miała większych problemów z angielskim.

Jeżeli jest ktoś chętny, czekam na kontakt [email]
email wysłałam :)
Witam,
pomagam ze znalezieniem pracy w Anglii. Mam do wynajęcia pokoje w okolicach Manchesteru.
Każdemu kto u mnie zamieszka pomagam znaleźć zatrudnienie. Wszyscy lokatorzy (około 30 osób)
w tej chwili pracują w firmach produkujących żywność lub na taśmie. Współpracujemy na stałe
z kilkoma agencjami. Domy są ładne, zadbane, pokoje ciepłe. Poszukuję osób z komunikatywnym
angielskim.
Mieszkamy w duzej grupie osób więc nawet jeśli komuś na chwilę zawiesza sie praca (angielskie
realia i niektóre prace sezonowe:)) to jesteśmy w stanie bez problemu pokryć rachunki i pomóc
przetrwać kryzys :). Zarobki
wahają sie od 2[tel]funtów tygodniowo. Cena za pokój lub miejsce w pokoju to 60-70 funtów.
Mamy domy rozmieszczone na dużym obszarze więc nie ma problemu ze zmianę pracy czy też szukaniem
nowej. Stale nawiązujemy kontakt z nowymi firmami i agencjami.
Dajemy wam możliwość przyjazdu w pewne miejsce :)
Pomagamy z założeniem konta w banku i National Insurance Number.A takze z całą masa innych rzeczy :)

Po wiecej informacji piszcie na maila: [email]
Witam mam wolne miejsce w aucie za pare dni jade do uk moge zabrac jedna osobe do 2 [email]

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa