Wspólny wyjazd

Temat przeniesiony do archwium.
Witajcie,
w lipcu obroniłam się. Jestem mgr i co?
Mój angielski jest słaby, pracę jaka mi oferują na sląsku w zawodzie nie pozwala przeprowadzić mi się do miasta z mojej małej miejscowości-bo się nie opłacę…
Szukam towarzyszki.
Wyjedzmy!
Razem raźniej :)
witam moge pomoc z wyjazdem i moze zalatwic prace moj mail [email]
A person which you want to go there can be a man or only woman???
Witam,
pomagam ze znalezieniem pracy w Anglii. Mam do wynajęcia pokoje w okolicach Manchesteru.
Każdemu kto u mnie zamieszka pomagam znaleźć zatrudnienie. Wszyscy lokatorzy (około 30 osób)
w tej chwili pracują w firmach produkujących żywność lub na taśmie. Współpracujemy na stałe
z kilkoma agencjami. Domy są ładne, zadbane, pokoje ciepłe. Poszukuję osób z komunikatywnym
angielskim.
Mieszkamy w duzej grupie osób więc nawet jeśli komuś na chwilę zawiesza sie praca (angielskie
realia i niektóre prace sezonowe:)) to jesteśmy w stanie bez problemu pokryć rachunki i pomóc
przetrwać kryzys :). Zarobki
wahają sie od 2[tel]funtów tygodniowo. Cena za pokój lub miejsce w pokoju to 60-70 funtów.
Mamy domy rozmieszczone na dużym obszarze więc nie ma problemu ze zmianę pracy czy też szukaniem
nowej. Stale nawiązujemy kontakt z nowymi firmami i agencjami.
Dajemy wam możliwość przyjazdu w pewne miejsce :)
Pomagamy z założeniem konta w banku i National Insurance Number.A takze z całą masa innych rzeczy :)

Po wiecej informacji piszcie na maila: [email]
Hej Misia napisałam ci maila ale nie odpisujesz. Niewiem co myśleć na temat twojej wiadomości zamieszczonej na portalu.
Odpisz proszę.
>>>to jesteśmy w stanie bez problemu pokryć rachunki i pomóc>>>

troche to podejrzane
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa