Pośrednictwo Prowork

Temat przeniesiony do archwium.
Mam zamiar wyjechac do Angli do pracy w brańzy hotelarskiej. Mam pytanie czy ktoś z was kożystał juz może z pośrednictwa PROWORK?
Tak,pani z wawy znalazla mi pare lat temu swietna oferte w Hiszpanii ( o co sie nie prosilam, ale do czego zostalam namowiona i na co sie w sumie b.napalilam)Niestety tyle zwlekala z potwierdzeniem mojego zainteresowania oferta, ze oferta przepadla, a ja miałam z racji tego beznadziejne wakacje!!!! POzdrawiam
ja kozystalam i teraz bardzo zaluje.
Poszukaj innej firmy
tragedyjna firma, usiłowałam z tego pare lat temu wyjechać,
wzięli kasę a potem nie chcieli dać zaproszenia tylko ciągle się pytali kiedy wyjade a jak pytałam o zaproszenie i o adresy rodziny, to mówili że dadzą ale nie dali, niby dawali mozliwość wyboru miasta, a potem przysłali ofertę z innego miasta i naciskali, zeby tam jechać, miało być tam 2 dzieci a potem się okazało, że 5, nic sie od nich konkretnego nie dało dowiedzieć,
potem jedna kobieta mnie pytala czemu nie jadę, druga czy dostalam zaproszenie i gadala, ze popedzi pierwszą, a potem znowu na mnie ze czemu nie mam zaproszenia, jakieś dziwne baby, w koncu mnie zmęczyło to ciągłe napraszanie się o to, co obiecywali w umowie.
jeszcze było, że ja chciałam jechać autokarem, a ci, że nie mozna, bo źle to wygląda i żeby samolotem,
to zrezygnowałam.
Napisz do mnie. Jeżeli znasz angielski-umiesz mówić to znajdę dla ciebie szybko pracę w hotelu lub restauracji. Pozdrawiam WP.