Poszukiwana osoba do mieszkania w Anglii !!! PILNE

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Poszukuje osoby ktora chciala by wyjechac do Anglii do miejscowosci Worcester (niedaleko Birmingam). Jade tam z moimi 2 kolegami i poszukuje 4 osoby zeby oczywiscie bylo taniej. Preferowany wiek ok. 20-23. Wymagania: zamieszkanie w Wawie (mozliwosc wczesniejszego spotkania i porozmawiania :)). Prace oczywiscie trzeba szukac na wlasna reke, ale jest duzo agencji pracy wiec mylse ze nie bedzie problemu. UWAGA !!! Trzeba zabrac do Anglii: min 400 F (30 funtów przejazd Londyn-Worcester) na mieszkanie, wyzywienie itp. Osoby zainteresowane proszone sa on wypowiadanie na forum.

Zakwaterowanie w domu z dwoma podwójnymi sypialniami. Musze sie jeszce dowiedziec czy mieszkanie bedzie umeblowane, ale raczej nie (jak wiekszosc w Anglii :( - trzeba wiec zabrac jakis materac do spania... Praca najczesciej 5 funtów za godz. Koszt w przyblizeniu zakwaterowanie na tydz. 40 F.

NIE POBIERAM ZADNEJ PROWIZJI, NIE PROPONUJE PRACY, POSZUKUJE TYLKO W MIARE KULTURALNA OSOBE JAKO WSPÓŁLOKATORA !!!!.

Koszt ogolny wyjazdu: ok. 25[tel]zl (z oplatami,zakupami, zakwaterowaniem itp.)

Planowany termin odlotu: 16 luty (mozliwosc dojechania w pozniejszym terminie).

Pozdrawiam
Marcin
Chciałabym sie dowiedziećczy są jakieś strony internetowe dotyczące wynajmy mieszkań w Anglii?Chce wynająć mieszkanie w Maidstone w hrabstwie Kent i nie wiem jak się do tego zabrać! Prace mam już załatwioną ale jest problem z noclegiem! Proszę o szybką odpowiedź!
Z góry dziękuję!!
Ja wyszukalem na tej:

http://www.ukpropertyshop.co.uk

Uwazam ze to EXTRA (!!!) strona, polecam ja wszystkim wybierajacym sie do Anglii ;]
A oferta nadal aktualna... ;]
Witam!

Ciagle poszukuje osoby jako wspołlokatora/wspołlokatorke do wynajcia mieszkania. Odlatujemy 09.02 (w 3 osoby), ale oczywiscie istnieje taka mozliwosc, ze osoba zainteresowana dojedzie w innym terminie.... Jezeli ktos ma pytania prosze pisac, najlepiej na forum lub ew. na maila [email]

pozdrawiam
wybieram sie do angli ale nie mam jeszcze dosyc forsy na wyjazd. bardzo mnie interesuje ile kosztuje podroz i jakimi liniami jak bys mogl to przeslij mi odpowiedz na poczte
Najlepiej poleciec samolotem: SkyEurope albo Wizz Air. Ja wybralem Sky....
pozdrawiam
Hey! Wybieram sie do Anglii na poczatku marca. Napisz na mojego maila moze dojadddde do was [email] Jestem studentem z Wroclawia. POzdrawiam
Witam!Mam pytanie do Marcina.Sama planuję wyjazd do peterborough tyle, że mam problemy ze znalezieniem tam mieszkania.Ty napisałeś, że mieszkanie zarezerwowałeś przez internet.Czy byłbyś tak miły napisać coś więcej na ten temat tzn. na jakiej zasadzie to załatwiałeś, czy wpłacałeś jakieś pieniądze i czy taka rezerwacja jest na 100 % pewna.Chodzi mi o to żeby nie okazało się przypadkiem po przyjeździe na miejsce że mieszkania nie ma.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Witam !

Tak naprawde nie wynajalem jeszcze mieszkania, ale to tylko z tego powodu, ze anglicy nie trzymaja mieszkan niewiadomo ile czasu dla kogos kogo nie sa pewni w 100% ;] A napewno zadnej zaliczki wplacac nie bede :) Co innego, jezeli umowisz sie z jakas agencja na zobaczenie mieszkania w danym terminie lub najlepiej zadzwonisz do nich (bo droga mailowa nie zabardzo da sie nieraz dogadac ;/ ) Ja jestem juz umowiony na ogladanie dwóch mieszkan, ale jeszcze pochodze, poszukam, moze bedzie cos lepszego :)) Moge polecic Ci dobrze strony internetowe (oraz wszystkim ogladajacym i wybierajacym sie dO UK :))

http://www.ukpropertyshop.co.uk/property_to_rent.shtml (ta najlepsza POLECAM !!!!)
http://www.worcshomes.co.uk (ta tez dobra, jednak niektore domy sa juz nieaktualne :(( )

UWAGA!!!: Musisz sie przygotowac jednak na duze koszta !!! Wynajmujac mieszkanie za np. 500F za miesiac (pierwszy placisz z góry) musisz zaplacic drugie tyle za kaucje (na wypadek jakis zniszczen - oczywiscie zwrotna :)) oraz prowizje dla firmy wynajmujacej (ok. 150F) co wychodzi na poczatku 1150 F (!). No i oczywiscie min. czas wynajmu 6 miechów.....

Pozdrawiam
Marcin
Oferta jest teraz nastepujaca: Koszt utrzymania ok 125F miesiecznie oraz kaucja 125F jednorazowo (zwrotna). Jezeli ktos bylby zdecydowany jechac prosze pisac na maila [email]

Domek pewnie 2 sypialnie + pokoj dzienny + urzadzona kuchnia. Blizszych informacji dot. mieszkania udziele jak bede na miejscu, ale poszukuje osoby ktora na 100% chciala by jechac !!! Jezeli takowa sie nie znajdzie, ja i 2 osoby towarzyszace wynajmniemy mniejsze mieszkanie....

pozdrawiam
Juz nieaktualne..........
powodzenia!!!!
studentka York St John College...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka