praktyki w hotelach a UK

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 33
poprzednia |
chcialabym jechac do UK w wakacje na praktyki w hotelach, czy słyszał ktoś o firmie Travel Exchange and Education (TEE) napiszcie cos czy to jest sprawdzona firma lub poleccie mi jakies inne dzieki
mnie tez interesuja praktyki w hotelach,zalozylam wczesniej taki watek ale nikt nie odpisal,moze teraz znajdzie sie ktos kto moglby mi pomoc?poleccie jakas sprawdzona firme albo powiedzcie czy warto jechac z biurem Orlica z Wroclawia.z gory dzieki.pozdrawiam
a co myslicie o ISL??
hej czym sie zajmuje to biuro orlica???ja chce jechac albo z TEE albo z YOUTHEXCHANGe tylko sama sie boje moze razem sie wybierzemy???
biuro Orlica to biuro podrózy i przy okazji organizuje wyjazdy na praktyki w hotelach,restauracjach w Wielkiej Brytanii przez caly rok od 3 do 6 miesiecy wiecej na www.orlica.com.pl,zajrzyj i napisz co o tym sadzisz.pozdrawiam
Hello! Ja jade teraz na praktyki w hotelu na 6 m-cy do Bournemouth. Wyjeżdżam za pośrednictwem firmy LSJ. Możesz sprawdzic ich ofertę na www.ang.pl. Mi sie wydają solidni, ale też wypytuję ostatnio o opinie....Mają pozwolenie na pośrednictwo pracy zagranicą.
HEy!
Tez wlasnie myslalem o tej firmie ( LSJ). Moglabys mi powiedziec jak przebiegala rekrutacja oraz cos na temat rozmowy kwalifikacyjnej? Oraz jakiekolwiek sugestie? Bylbym bardzo wdzieczny. Widzialem tez ogloszenie z krakowskiej firmy ITC( www.itcpraca.pl), ale wydaje mi sie ono jakiesdziwne , bo zycza sobie za jakis kurs 2-dniowy 1500 zl!! A co wy o tym mysliscie?

pozdr

tmk
hej bylam na tej stronie LSJ niby spoko ale oni dzialaja dopiero od 2002 roku i maja jakos podejrzanie dziwnie niskie ceny!!!
hej a słyszal ktos cos o wyjazdach na praktyki do hoteli w UK z biura Adventure z KAtowic albo Youthexchange tez w Katowicach ????
Nie polecam. Biora straszna kase za posrednictwo a nie dotrzymuja obietnic. Znajda ci prace, ale pewnie ze 3 miesiace pozniej od daty jaka podasz i masz prawie pewne ze nie trafisz tam, gdzie bedziesz chciala. A na certyfikat czekalam 2 lata (ale hotel byl calkiem fajny).
Tomek, napisz do mnie na [email] to udzielę ci więcej info o LSJ. Myślę, że jednak oni są OK!!! Jak na razie wszystko sprawnie załatwiają.
hej piszac ta opinie mialas na mysli biuro yuouthexchange czy adventure????
hej taraga!!chetnie bym Z Toba porozmawiala wiecej na temat tych praktyk moj nr [gg] moze podasz mi swoj albo napisz mi maila to sie skontaktujemy jakos dzieki
Cze wszystkim!! ja rowniez wyjezdzam na praktyki do UK ale jade z Almaturu z Poznania, oferuja oni najtansze wpisowe i zalatwiaja praktyki, a wiele biuro oferuje tylko interview i nie wiadomo czy te praktyki otrzymacie.jak macie jakies pytania piszcie, ja co prawda jade pierwszy raz, ale staram sie jak najwiecej dowiedziec.pozdrowienia.moj mail [email]
Hey!
A slyszeliscie o firmie: Christopher Martin Doradztwo Personalne ?? Slyszalem, ze oni nie pobieraja zadnych oplat. trzeba tylko przyjsc na rozmowe kwalifikacyjna i dostarczyc zaswiadczenie o niekralanosci. Czy ktos korzystal z posrednictwa tego biura??

pozdr

tmk
cześć Agusia27! możesz powiedzieć ile płaciłaś za pośrednictwo?.....
jol biuro TEE korzysta z uslug Twin International z uslug tej szkoly korzysta rowniez ISE - www.workandtravel.pl tylko ze maja taniej...pozdro...
tez chcailabym sie dowiedziac
almatur odradzam Firma nie jest wiarygodna .Bylam za posrednictwem tej firmy w Anglii na praktykach .Zaplacilam im kupe piniedzy (ok 5000)za zalatwienie pracy i mieszkania.Mieszkanie zalatwili hotel 20 funtow na dobe.Praca byla ale 30 godzin tygodniowo, chodz w umowie bylo 40 godz na tydzien.Wyjazd mi sie tylko zwrocil.Nic nie zarobilam.
Mnie też interesują praktyki. Ostatnio znalazłam firmę Oscar z Poznania, która takie praktyki załatwia. Czy coś ktoś wie na ich temat? A co z biurem Orlica. macie jakieś opinie? POzdrawiam
Witam!

Czy znacie jakas wiarygodna firme ktora posredniczy w pracy za granica?chodzi mi o programy dotyczace samej pracy dla osób które juz skonczyły nauke?
bede wdzieczna
pozdrawiam
Podobno Ecto jest OK, ale sama nie korzystałam z ich usług, ale mam zamiar , bo chce jechać na praktyki hotelowe do UK w kwietniu 2006.
ja tez chce wyjechac z tee. moi znajomi mowia ze wszystko tam jest na legalu..ich posrednictwo polega na tym ze wysylaja nasze cv do pracodawcow i tyle..gdybys wiedzial cos wiecej prosze napisz do mnie ..pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz
czesc.chcialbym sie skontaktowac z kims kto wyjezdzal z tee..bardzo prosze o kontakt ..
czesc paty 80.ja chetnie bym sie wybral z toba na praktyki przez tee bo rowniez nie mam z kim jechac i tez sam sie troche boje:)prosze cie o kontakt..
hej - może ja pomogę ?Wyjazd z tee akurat zaliczam do bardzo udanych :)
cze !!
widziaęłm twój post na ang.pl chodzi mi o firme TEE !!
Chciałbym skorzystać z usług tej firmy i prosze o opinie ?? o przelot oraz "życie" w angli .
p.s. to co oni mi przysłali nic mi nie mówi
hej!

Ja rowniez chce wyjechac w maju do pracy w hotelu w UK,
wahalam sie co do yboru firmy psredniczacej i decyzje pomoglo
mi podjac to forum wlasnie. Nie moglam sie zdecydwoac miedzy Active Travel (lingwista), a LSJ wlasnie i tu przestrzegam tych co decyduja sie na LSJ:
https://www.ang.pl/LSJ_Szczecin_ktos_wyjezdza_do_pracy_21033.html

Co wy na to?
hej Agusia 27! Rowniez chce w wakacje wyjechac do pracy za posrednictwe LSJ.Czy moglabys napisac o co pytaja na rozmowie, i za co dokladnie placilas?Moj mail to [email] z gory za odpowiedz.
Hello! piszę odnośnie wyjazdu do anglii w wakacje, najlepiej za pośrednictwem tee - mam znajomych ktorzy wyjezdzali za ta firma i raczej sa zadowoleni, czy jest ktos chetny na opcje together? prosze o kontakt w razie czego :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 33
poprzednia |

 »

Programy do nauki języków