Chcę wyjechać do UK i mam kilka pytań

Temat przeniesiony do archwium.
chciałbym sie dowiedzieć jakie inne są miasta w UK bo słyszałem że lonyn jest najdroższy może polecicie mi jakieś inne interesujące miasta??? to ważne poniewrz musze znaleść coś do wakacji. DZIEKI


podać prę konkretnych miast. Konkretne nazwy miast w których być może byleś lub słyszaleś o nich że warto się do nich udać??? Dzięki jak coś to piszcie na mojego e-maila [email]


Ja od niedawna sledze tą strone i dopiero zacząłem pisać :-) Chyba nie będę oryginalny jak powiem że CHCE WYJECHAĆ DO ANGLI. Każda informacja jest dla mnie ważna:) Chciałbym abys mi przybliżyła mi temaz z UK. Mam wiele pytańco do tego kraju i jak się tam żyje, mam zamiar wyjechać już na wakacje ale nie mam w domu netu tylko korzystam z cafe!! Chciałbym mieć z tobą kontakt e-mail bo jest to wygodniejsze (jeżeli się zgodzisz oczywiście) Mój adres to [email] Interesują mnie ceny wynajęcia jakiegoś lokum ceny średniego utrzymania się i oczywiście wynagrodzenie za godzine pracy w Menchester:-)))))) Czekam na maila. POZDRAWIAM PA



jakie jest zapotrzebowanie na pracę dla mężczyzn takich jak ja: ( Mam 19 lat robię szkołe technik mechanik pojazdowy jestem w przed ostatniej klasie ale praktycznie żadnej pracy się nie boję:-)))))) może słyszałaś do czego najczęściej potrzebują ludzi???Może jakas praca sezonowa? i ile kosztyje wynajęcie jakiegoś lokum? jaki jest średni koszt utrzymania? w Jakiś miasteczkach jakich byłaś a nie w łondynie. ok? Za wszystko z góry dziękuje. a mże wymienimy się mailami??? Uważam że tak będzie łatwiej oto mój [email] Czekam na odp. Gorąco pozdrawiam PaPa
Stary, na tym forum raczej siedza kujonki niz ludzie z Anglii. Lepiej wejdz na www.londynek.net, tam znajdziesz konkretne i solidne informacje (aczkolwiek forum ang jest bardziej kulturalne niz londynek).

Pozdrawiam
A ciekawe co Ty tu robisz :>
Szukaj tez informacji na http://www.europa.eu.int/eures/main.jsp?lang=pl&acro=free&step=0 Moga byc przydatne.
POZDRAWIAM!
Sory, ale nie rozumiem twojego pytania Marcin???
Do Bolek & Lolek wielkie dzięki za podanie tej strony "londynek" jest wporządalu!! Jeszcze raz dzieki. Pozdrawiam Arek
Do pawel thanks!! to całkiem niezły adres tej strony. Pozdro. Arek
Counterbury jest bardzo fajnym, cichym miasteczkiem. I nie jest drogo , a tak pięknie!
Furtado: To bylo do Bolka & Lolka ;]

A zna ktos moze jakies dobre strony z praca (poza londynem) ??? Chodzi mi glowie o takie dostepne dla polaków: mycie, sprzatanie, pomoc w barze itp. bo wszedzie znajduje tylko jakis menagerów itp eh ;/

Ja jade do Worcester (niedaleko Birmingam) no i mam nadzieje ze mi sie tam spodoba ;))

pozdro
Ok. Pomyłka zdarz się :)
Temat przeniesiony do archwium.