Prosze o pomoc w znalezieiu pracy na farmie:(:(

Temat przeniesiony do archwium
Witam!! Poszukuje pracy na farmie za granica, planowałem wyjechać za pośrednictwem jakiegoś biura nawet wysłałem do kilku cv ale jak po przeglądałem na forum co o nich myślą osoby które za pośrednictwem ich wyjechały mam wątpliwości co do skorzystania z ich usług. Mam 21 lat nigdy nie pracowałem za granicą, umiem prowadzić ciągnik i obsługiwać wszelkiego rodzaju maszyny rolnicze, dlatego proszę o pomoc, jakąś rade jak załatwić prace na farmie, zacząć szukać na własną rękę? Może ktoś kiedyś pracował? ,posiada jakieś kontakty , znajomości lub wybiera się na farmę gdzie jest jeszcze wolne miejsce i może mnie zabrać. Proszę o pomoc i z góry dziękuje. Kontakt do mnie [gg] kom. 6[tel]lub [email]

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam Przemek
a studiujesz???
bo wiem z autopsji ze duzo uczelni, szczegolnie te rolnicze, organizuja wyjazdy na farmy...
poza tym jesli nie studiujesz, nawet zaocznie, to za legal prace odciagna ci spory podatek- w anglii ok. 40%.
najlepiej szukac bezposrednio na stronach, nie polecam posrednikow!!! wyszukac wiarygodna firme, to jak znalezc igly w stogu siana. smutne ale prawdziwe........

powodzenia
Nie studiuje hmm chyba raczej bede chciał zdobyć jakieś kontakty moze od osób które pracowały na farmach??i cos na własną reke nagrać:(:(