WORK&TRAVEL

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć wszystkim!
Jestem studenka z Wawy z 2 roku. Chciałabym wyjechać w wakacje z WORK&TRAVEL do US. Mam 3 sprawdzone biura. Czy jest ktoś chętny kto chcialby ze mna pojechać? Czekam na odpowiedzi : [email] :)))
Hej ja wlasnie szukam osob z ktorymi moglbym sie zabrac do stanow. Jestem studentem 4 roku politechniki gdanskiej i mam zamiar pojechac popracowac i podszlifowac jezyk angielski. Mialem jechac z kolega ale sie wycofal. Podliczylem wszystkie koszta to stwierdzam ze samemu nieoplaca sie jechac wiec dlatego poszukuje ludzi do ktorych moglbym sie dokoptowac. Pozdrawiam czekam na odpowiedz

moj email: [email]
Hej ja wlasnie szukam osob z ktorymi moglbym sie zabrac do stanow. Jestem studentem 4 roku politechniki gdanskiej i mam zamiar pojechac popracowac i podszlifowac jezyk angielski. Mialem jechac z kolega ale sie wycofal. Podliczylem wszystkie koszta to stwierdzam ze samemu nieoplaca sie jechac wiec dlatego poszukuje ludzi do ktorych moglbym sie dokoptowac. Pozdrawiam czekam na odpowiedz

moj email: [email]
Hej , ja nie wiem czy w Gdańsku i w Wawie są te same biura i czy da rade tak załatwic bo ja studiuje na PW i chce jechać z biura a nie w ciemno, pozdrawiam
Izucha napisz do mnie-jestem [email]
Cześć jestem studentką 2 roku Lingwistyki stosowanej i pilnie poszukuję kogoś z kim mogłabym pojechać na work& travel najchetniej pojechałabym do Califrorni ale to może ulec negocjacji. Niestety nie jestem z Warszawy ale z Łukowa(studiuję w Lublinie) ale w sumie da sie jakoś zorganizować, jesli oczywiscie dalej kogos szukasz
Jesli sa jakieś zainteresowane osoby z Lublina lub okolic prosze o kontakt
mój mail [email]
Pozdrowionka
Temat przeniesiony do archwium.

« 

English only

 »

Pomoc językowa