Southport-znacie to miasteczko?

Temat przeniesiony do archwium.
Moze byliscie w Southport i mozecie cos mi o tym napisac?
Planuje tam wyjechac na wakacje i znalezc sobie jakas fajna prace. Mam doswiadczenie jako barmnka/kelnerka takze najbardziej chcialabym cos w tym zawodzie!zabardzo nie wiem jak sie zabrac do szukania tam pracy?Mam CV roznosic? Co do mojej znajomosci angielskiego to nie jest zle - nie mam FCE ale jednak czuje sie na tym poziomie i po przyjezdzie z anglii (w grudniu) planuje zdawac CAE...
Poradzcie cos...
Ja byłam w Southport k/Lierpoolu w 2002 roku. Małe miasteczko nad brzegiem morza (podczas odpływu morze cofa się na niewiarygodną odległość). Raczej małe hotele, restauracyjki, puby - raczej spokojnie. Niestety nie pracowałam tam, nie szukałam nawet pracy - byłam tam na wolontariacie (w ośrodku dla niepełnosprawnych). Nie wiem więc czy mogę ci pomóc :(.
Pozdrawiam anyway
Witam,własnie jestem na wakacjach w polsce.dwa dni temu wróciłam z southport gdzie pracuje przez agencje pracy.Ogólnie pracy jest teraz niewiele ze wzgledu na dużą ilośc obcokrajowców.Także jeżeli masz możliwośc to radzę pojechać gdzie indziej choćby do Liverpoolu,z tego co wiem tam z pracą jest troszkę lepiej.Mam nadzieję że jakoś sobie poradzisz...Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
siema
obecnie jestem w southporcie, nie potrzebne ci raczej CV powinnac raczej sie przygotowac na spora konkurencje - bo polakow jest to od ............ mnostwo:) pozdro
Witam serdecznie:)
Wiem ze Twoje pytanie jest juz nieaktualne, ale zastanawiam sie czy w znalazlas prace taka jakiej szukalas. Pytam dlatego ze osobiscie mieszkam w Southport wiec problem szukania roboty nie jest mi obcy. Poza tym teraz mozesz na to popatrzec z zupelnie innej perspektywy niz przed wyjazdem :))) Zycze powodzenia i serdecznie pozdrawiam :)))
Byłem w listopadzie w Southport k/Liverpool,małe fajne miasteczko,moja żona ma tam prace podpisała kontrakt na rok,jest tam juz masa polaków a zarobki nie są rewelacyjne,może lepiej pracy szukac w Liverpoolu wieksze mozliwosci a i najwazniejsze język nie chcą już przyjmowac ze słabym angielskim(mają w czym wybierac),życze powodzenia!!
W jakiej odległości jest Southport od Birmingham? Bardzo bym Cie prosił o odpowiedź... Pozdrawiam...
sluchajcie czy jest w southport ulica road lane??odpiszcie szybko
road lane? chyba nie
zprawdz to dobrze, nie moge znalezc na Autoroute -
Moze masz na mysli Roe lane a nie road lane? Roe lane jest w southport, tej drugiej nie ma nigdzie w całej anglii :-)
Southport to .przepiekne miasteczko..Jezeli ktos z polskich mlodych rodzin tam zamieszkujacych chcialby miec prawdziwa Polska Babcie dla swojego dziecka.to moja osoba wydawalby sie najodpowiedniajsza. Kocham dzieci, jestem obecnie samotna osoba, wiec chetnie spelnilabym sie w tej roli..Mam 55 lat, jestem osoba pogodna, dzieci mnie lubia.Za wynajecie mi pokoju(mieszkania) i niewielkie wynagrodzenie chetnie bym tam wyjechala w roli Babci.
Temat przeniesiony do archwium.